3,5 mesačné bábo a jeho pokroky

megynkakn
10. jan 2012

Dnešný zážitok s našim malým Olinkom je neuveriteľný na všetko džavoce že AU AU AU🙂)a smeje sa tak že sa aj my smejeme ako v kine na dobrej komédii🙂neuveriteľné čo všetko dokáže 3,5 mesačné bábo

cmeliatko
10. jan 2012

@megynkakn na to nebola potrebna tema!

megynkakn
autor
10. jan 2012

myslím si že na čo nie je potrebná téma, nie sú určené milá budúca mamička hranice......a hlavne nie výkričníky na stránke ktorá je pre mamičky a nie pre sudcov ... 🙂

vita211
11. jan 2012

@cmeliatko Boze akoze a ty si kto ze povies naco bola a nebola potrebna tema.nemusis tu pisat ked sa ti to nepaci a hlavne nie komentovat.ona sa len tesi coho je schopne male babatko a najdu sa taki ludia co a o tom budu komunikovat ver tomu...

megi1989
11. jan 2012

Potrebná možno nebola, ale náhodou, mne to príde veeeeeeľmi milé 🙂 Veď myslím, že každá mamička sa vytešuje zo svojho vytúženého dieťatka, tak prečo sa nepodeliť s pocit´mi ? 🙂 Naša malá bude mať 7 mesiacov, a taktiež žasnem, ako rýchlo sa všetko učí, ako bojujeme pri papaní atď 😉 Je to úplne úžasnééé 🙂 🙂 🙂

cmeliatko
11. jan 2012

@vita211 tak sorry na to tu skor statusy :D to by kazda mohla zakladat temu a la toto:D
by tu nebol fakt prehlad uz vobec 🙂

tereza123123
11. jan 2012

Presne tak nas maly bude mat pol roka a tiez sa z kazdeho jeho mini pokroku strasne tesim.Hned volam babkam dedkom a vsetkym kamoskam.A napisem aj sem.
@megynkakn nas maly sa smeje tak nahlas ze mi suseda hovorila ze ho pocula smiat sa :D

glowix
11. jan 2012

Jasneeeeeee ze je to super tema, ja sa tiez dnes vytesujem ,lebo malinka sa zacala na hlas smiat , ale na babku a nie na mna hehehe...ale aj tak som strasneeeeeeeeeee rada

mata30.4
11. jan 2012

no nase male bude mat teprve dva mesiace takze mna to len caka..ale uz dnesnym dnom je slecna bo uz ma nausnicky a drzala sa statocne...som hrda..ecte aby jej to nezahnisalo 😀 tesim sa ako aj moja bude robit pokroky.. 😀 😀 😀

jaja_1818
16. jan 2012

@glowix Kolko ma prosim Ta Tvoja mala? Moja sa rehoce jedna radost, ale zatial bez zvuku, ako v nemom filme, je komická. Okrem toho sa snaží aj komunikovať, to už ide krásne aj so zvukom. Len ten smiech je ešte tichý..

glowix
17. jan 2012

@jaja_1818 ahoj, nasa ma uz o tyzden 4 mesiace, ale tiez to nie je kazdy den, iba ked ma velku naladu, inak je to tiez aj bez zvuku ..Neviem kedy sa maju zacat deticky smiat, ona sa narodila o mesiac skor tak je trosku pozadu hehe..A tvoja , kolko ma?

mayik
17. jan 2012

@megynkakn AJ my sa vytesujeme, mame zhruba tolko co vy, malinka sa nam uz od 3,5 mesiaca prevaluje sama na brusko, zacina sa na brusku posuvat za hrackami, vkuse veselo dzavoce, je to naozaj radost pozorovat ju aka je zlatulinka. Pride mi ze to ide nejako velmi rychlo a ze nam rychlo rastie, tak ze si to nestiham ani vychutnavat.

mayik
17. jan 2012

@cmeliatko nerob tu zlu krv 😉

jaja_1818
17. jan 2012

@glowix no moja ma tiez o tyzden styri mesiace, 24. 🙂.. Narodila sa presne v den ako sa mala. No dnes som konecne zacula zvuk pri smiati, len taky jemny, ale bol tam. No a ako hovorim, dzavoce casto, takze hlasok dufam ma 🙂.

megynkakn
autor
17. jan 2012

@jaja_1818 ja sa z toho nášho maličkého tak teším že je taký vysmiaty že sa to ani nedá opísať🙂 🙂 dnes sme boli v poradni kde zacal len tak vyskať doktorke tá sa tak smiala že jej až slzy tiekli a posledná bodka bola keď ho chcela chytiť začal si mrmlať AU AU a smial sa straaaaaašne 🙂

jaja_1818
17. jan 2012

@megynkakn 🙂 uplne chapem!! Inak, treba si tieto babatka nase uzivat, strasne rychlo to prejde a vyrastu..

megynkakn
autor
17. jan 2012

veru vyrastú ja už dve také odrastené mláďatká doma mám🙂)))to 15 ročné bábo má 196 centimetrov 🙂 🙂