22 mesačné dieťa sa nechce vôbec nič učiť

zuzanaklin
5. máj 2015

Zdravim vas vsetkych chcela by som poradit mam 22 mesacneho chlapceka a nechce sa vobec nic ucit rozpravat ani ukazovat, je strasne hyperaktivny a stale niecim zaneprazdneny, ked mal rok tak mi aj sedel na nocniku a vedel ze tam sa treba vycikat a tak a teraz sa hadze ani posadit sa neda, ani vysvetlit si, nechce rozpravat ked nieco chce tak potiahne za ruku alebo mi poda ovladac, ze chce pozerat telku, ale ked chcem ja sa ho nieco spytat alebo mu vysvetlit tak nie ma pocuvat neviem ci mi nerozumie alebo len je taky tvrdohlavy a nechce, ale ked mu nieco zakazem tak hned pocuje, a necha to tak. So sluchom urcite nic nema

jamelia
5. máj 2015

Mozno je to len zacinajuci vzdor 🙂 moj syn tiez moc nerozpraval do dvoch rokov a potom sa tak rozrecnil 🙂 ma dva roky a 3 mesiace a este stale plienky. Vie sa vycikat aj do nocnika, ale nechce, najcastejsie slovicka, co pouziva su nie a ja sam. U deti je to bezne spravanie. Bud v klude, nestresuj, na vsetko ma este cas.

vejinka
5. máj 2015

ja mám prváka..a tiež sa nechce nič učiť 🙂 všetko len revom...ale opakujem až do nemoty ..že je to pre jeho dobro a jeho budúcnosť...len voláko ma nechápe..takže nič si z toho nerob...je ešte maličký...to sa časom poddá 🙂

moni244
5. máj 2015

Nepotesim, moja to ma od 1,5 roka a nezlepsuje sa to 😀

sednaja
5. máj 2015

@zuzanaklin Ani ja ťa nepoteším. Tá naša dokonca nereaguje ani na zákazy. Ešte sa na nás pozerá, usmeje sa a pokračuje v tom, čo nemá. A ak sa vyberie smerom, kam nesmie, tak ešte aj začne utekať..........a tiež sa to zhoršuje 😀 .............ale je celkom pozitívne čítať tieto negatívne skúsenosti.........aspoň viem, že v tom nie som sama 😉

siska53
5. máj 2015

@zuzanaklin urcite spravanie nasvedcuje,ze u neho moze zacinat vzdor.
Dieta sa rozhovori a zacne sa pytat,ked bude pripravene. Nocnik len skusat.. Mozno sa chyti v lete.
Moji sa rozhovorili po 2,5r. Aj na nocnik az tak.

ivuska027
5. máj 2015

@zuzanaklin len trvaj do zblbnutia na svojom, nech ta neprecura. Asi len skusa tvoje hranice 🙄

elka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz