2,5 ročný syn hryzie

lipen
11. máj 2015

Môj syn začal hrýsť najpr to bola plienka, potom moje rameno, a keď mu poviem že nesmie ako by ma vôbec nevnimal. Neviem prečo to robí a ako ho to odnaučiť. Keď je na rukách a ma stíska, vždy si hlavu polozil pekne na moje rameno , ale teraz ma hryzie , nechapem to. Poradte mi čo s tým ak ma niekto podobnú skusenosť . Ďakujem 🙂

tortelinka
11. máj 2015

my sme mali takého predátora 🙂 , nepomohlo nič, mala som nervy, hrýzol všetkých, aj deti na ihrisku...prešlo samé, vyrástol z toho

susi123
11. máj 2015

@lipen Ahoj. Aj moj mal pred casom maniu, ze ma hryzol do ramena. Nezaberalo nic, ani vysvetlovanie, ze ma to boli, ani hresenie. Preslo ho to napokon same. Trvalo to par tyzdnov.

lipen
autor
11. máj 2015

No toho sa bojím, keď pôjde do škôlky , aby to potom neurobil niekomu v škôlke. Sice chodime von s kamoškami a maju tiež 2,5 ročnu dceru a aj 1,5 rocnu čo sa hravaju spolu , ale im to zatial nespravil. Dúfam, že prestane s tým.

barborka93
11. máj 2015

uhryznut naspet (nie moc) nech sa zbada ci sa mu to paci

lipen
autor
11. máj 2015

no aj to som skušala , ale nic absolutne .

millatina
11. máj 2015

Ahoj aj moj malý dva a pol ročný syn zacal velmi hrýzt nedávno hlavne do vsetkoho mäkkeho do vankusov, plyšových hračiek a ked sa raduje a mam ho na sebe tak ma tiez uhryzne ale nie ze by mi chcel ublížit ale akokeby tak od radosti ..a všimla som si ze mu vyšli 3 stoličky posledné behom pár týzdnov a jedna mu este stále nevyšla tak si myslím že to má s tým súvis..nejdu aj tvojmu malemu este nejaké zubky?
@lipen

bonaqa2013
11. máj 2015

Hrýzlo moje posledné dieťa, nepočujúce dievčatko. Hrýzla vačšinou keď sa jej niečo nepáčilo, resp. keď jej niekto robil niečo a ona s tým nesúhlasila. mojej mame neraz tiekla aj krv z ruky. Trvalo to dosť dlho kým ju to prešlo.
S najstaršou dcérou chodil do MŠ chlapček, ktorý tiež hrýzol v škôlke deti. Maminka dostala neraz vyžrať od ostatných maminiek nech si to dieťa nedovoľuje, nech s tým ona niečo robí a pod. Ale komu by sa páčilo aby chodilo jeho dieťa domov dohrýzené.....

zita19
11. máj 2015

Jacat na raty, to mu jasne ukaze, ze nieco nie je v poriadku. Zabera lepsie ako vysvetlovanie.

lipen
autor
12. máj 2015

Ďakujem Vám všetkým za rady, no keď som začala kričať, plakať, že čo urobil tak jasne začal aj on plakať a mojkat ma , je to taký mojkoško. No dúfam, že ho to prejde, aj ja som si myslela ,že zuby či mu nejdú .ale on si nenecha dlho pozrieť do pusy.

morandia
12. máj 2015

nas syncek si zase buchal hlavicku kde prislo :D Netrvalo to dlho a zo dna na den ho to preslo , tiez to robil vacsinou vyedy ,ked uz bol unavený a nervozny al. ked sa mu nieco nepacilo ....

lipen
autor
12. máj 2015

Tak len verim , že ho to prejde pokial pojde do školky, nerada by som bola , aby nejake dieťa pohrýzol.