16 mesačný synček začal behať. Mám mu dávať topánky?

lennkka17
4. máj 2015

Ahojte. Chcela by som poradit. Synček má 16 mesiacov. iba pred týždnom začal samostatne behať. je vhodné mu obúvať na dnuka papučky alebo je lepšie len ponožky a topánky len vonka. Dakujem za rady

s_mt
4. máj 2015

Moja mala tiez zacala behat a podla mna sa detom lepsie beha v papuckach,alebo topankach,ako len v ponozkach.. To sa im strasne smyka,aj ked su ponozky aj protismykove.. Myslim,ze ked ma dieta obuv,tak ma pevnejsiu nozicku a lepsie sa chodi. Moja dcera nemala rada papucky,ale ako zacala sama chodit,tak si ich pyta,da mi ich do ruky a povie daj ;))) Tak sa jej asi naozaj beha v nich lepsie...🙂

jolly84
4. máj 2015

@lennkka17 dnu papuče, von topánky

ivanakal
4. máj 2015

vnutri papucky, na von topanocky.

dada7701
4. máj 2015

chodenie na boso je síce zdravíé, ale nie v byte po tvrdých podlahách ale vonku po tráve alebo po piesku.....takže ja sa prikláňam k papučkám, moja nosila od začiatku kedy začala chodiť...

pribinak
4. máj 2015

Dnu mozes aj sandalky, ide teplo, v niektorych papuckach sa detom dost potia nozicky

me_to_you
4. máj 2015

A ja radšej dnu protišmykové ponožky; papuče len keď je moc veľká zima od podlahy

zuzka_puska
4. máj 2015

nasa sa stale vyzuje 🙂 obujem jej papucky a ma ich mozno 10 munit a hned ich vyzuva... tak to riesime hrubymi makkymi ponozkami, obcas nosi papucky obcas tie hrube ponozky. su protismykove, nesmyka sa jej. Ma 16m chodi zhruba pol roka. a vonku topanocky, tenisky, botasky, topanky, podla toho co sa nam hodi k outfitu 🙂

michaela1711
5. máj 2015

Ja som môjmu dávala najskôr papučky aj na von keď začal behať bolo ešte sucho a potom na jeseň som mu kúpila jeho prvé topánočky tuší 20 alebo 21 číslo. Ale aj skôr sa môžu kúpiť keď už behá.

imbecilia
22. jún 2015

Kukni skupinu Bosé nôžky - kieŽby som ja vedela to, čo sa tam rieši, keď môj syn začínal behať!

ivanapetrasova
22. jún 2015

Capacky. Na dnu urcite a teraz v lete kludne aj von.