10-mesačná prestala počúvať na meno

19. jún 2022

Dneska má naša presne 10 mesiacov. Už sa pekne otáčala keď sme ju volali na meno ale aj prezývku. Dneska som si všimla že ju zaujima všetko ostatné len nie to že na ňu volám. Stalo sa vám to už?

alex49
19. jún 2022

nie je to cvičená opica, objavila pohyb, hračky.Teraz ju zaujíma to.

danielle799
19. jún 2022

Skúste zo zadu robiť hluk ci sa otočí, ak áno sluch ma v poriadku, ak sa neotoci treba ist na ušné. Moja mama tak zistila ze sestra je hlucha, mala silný zápal stredného ucha ci jej poškodilo sluch.

autor
19. jún 2022

@danielle799 ona počuje lebo "tancuje" na hudbu aj sa otočí keď počuje naše hlasy všetko len keď ju zavolám po mene tak nič a keď pokračujem vetu otočí sa až potom. Smeje sa aj všetko.

autor
19. jún 2022

Ona sa aj otoči smerom keď sa spýtam kde havo,oci,starká atď pozrie sa na nich

mogaa
19. jún 2022

no už teraz to bude takto......začína objavovať sama, bude robiť to čo chce sama.....

autor
19. jún 2022

@mogaa takže je to v pohode?🙂

mogaa
19. jún 2022

neboj, určite ano.....len také obdobie.....prestane po puberte😉ale vážne, teraz má veľa vnemov, sústreďuje sa na iné veci....u takých drobcov je uplne bežný aj regres, že niečo robí, potom s tým prestane lebo objaví niečo iné....naša nepočúvala tuším do 2rokov.....urobila len čo chcela a počúvala tiež len to čo chcela😉

andulka1988
19. jún 2022

A keď bude mať veľa práce určite nebude počuť,je zaujatá niečim iným a netreba dieťa vyrušovať

autor
19. jún 2022

Ďakujem vám🥰

iwesska
19. jún 2022

Vies co,moji su uz skolaci a na svoje meno pocuvaju len malokedy😂 Cim su starsie,tym maju celkom ine zaujmy ako pocuvat na meno😂