1,5-ročný syn sa správa zvláštne

28. sep 2023

Ahojte, synček 1,5 roka sa cez deň správa zvláštne ..príde mi akoby taký smutný, nechce sa vôbec hrať, keď tak len s nami, stále by sa mojkal, chvíľku je dobre aj sa zasmeje a potom z ničoho nič začne plakať a stále pýta cumlík, nechce moc papať..môže to byť skrz zúbky? Má 15 zubov a toto sme ešte nemali. Doteraz to bol živý veselý chlapček.

elanor
28. sep 2023

Ocne zubky uz ma? U nas to boli jedine “problemove” zuby, okolo tych 18-20 mesiacov. Velmi naladove, nervozne, a nic nechceli jest, iba jogurty. 2 meciace boli na jogurtoch a sem tam pecive. Nech om ocaky vyliezli. Potom uz bol klud, vratili sa do normalu.

autor
28. sep 2023

@elanor 3 už má vonku, štvrtý nevyzerá zatiaľ že by išiel. Pred týždňom mu vyšla posledná štvorka

pralinka25
28. sep 2023

ako dlho to trva?

tiika
29. sep 2023

Áno, to správanie pripomína veľmi take iste ako keď idu zúbky. Najmä ten náhly plač z ničoho nič, mojkanie, odmietanie jedla…

autor
29. sep 2023

@pralinka25 tak cca 3 dni

pralinka25
29. sep 2023

nemoze na neho liezt nejaka viroza? choroba? u nas to tak bolo vzdy tri dni pred prepuknutim presne takto u vsetkych troch deti. alebo potom tie zuby.

tehotna40
29. sep 2023

Napadla ma separačná úzkosť, moja mala okolo roka. Tiež bola taka umrnčaná, umojkaná