Gynekológ MUDr. Peter Križo, Zlatá ulička

kejty283
19. feb 2022

Ahojte, pomohol niektorej z Vás tento pán gynekolog otehotnieť? Nastavil jej liečbu, ktorá bola úspešná a ste spokojná s ním a jeho prístupom.

katie253
20. feb 2022

@kejty283 ja som k nemusí chodila pred rokmi a nebola som spokojná skrz to, že mu nerobil na prehliadke vnútorné sono, ale v platbách od poisťovne si to dal zaplatiť. Tiež si nepamätám, či mi robil vôbec ster z krčka, bolo to dosť dávno už. Ale keď som sa presťahovala a našla si iného gynekológa, tak som bola prekvapená, že koľko ďalších vyšetrení sa robí na preventívnej prehliadke....
Tak neviem ako potom pristupuje k ženám, ktoré chcú otehotnieť, keď nerobil takéto základné vyšetrenia....

katie253
20. feb 2022

@kejty283 prišla som na to až keď som od neho odišla. Je tomu cca asi 10 rokov. Tak keď mal vtedy takýto prístup, neviem aký má teraz....

selest
20. feb 2022

@katie253 ja k nemu chodim posledne roky a vzdy mi tieto vysetrenia urobil. Ale s otehotnenim som nemala problem takze k tomu sa neviem vyjadrit. Jedine co mozem povedat ze je to velmi prijemny slusny dr a vzdy milo bez povysovania odpovie vysvetli atd.

katie253
20. feb 2022

@selest to áno, milý, slušný je, to nepopieram. Tiež som si vtedy myslela, že postup vyšetrenia je správny. Neviem prečo mne tieto vyšetrenia nerobil... našťastie som nemala žiadne ťažkosti. Ale patrí to k základným vyšetreniam a ja som k nemu chodila 4 roky a vnútorné sono nerobil ani raz !!!!

tata1401
20. feb 2022

milý doktor, vysvetlí, cytologiu robí aspoň mne pravidelne-ale sono absolútne, známe tiež majú takú skúsenosť, resp. keď ho o to sono aj poprosili, tak iba priložil a za dve sekundy vybavené🙄 už mi to začína prekážať, niekedy bol považovaný za top gynkológa v LC okrese...

ericaromy
20. feb 2022

@kejty283 ak mozem odporucit, MUDr. Horvath Patrik vo Filakove. Skuste pozriet link dozviete sa mozno viac. https://www.gynekologfilakovo.sk/

kejty283
autor
20. feb 2022

@ericaromy ďakujem no ja som pred mesiacom prestúpila zo Zvolena do Lučenca. Odporučila mi ho jedna známa, ktorá je s ním spokojná. Len teraz po tom čo čítam na neho recenzie mám strach či to zase nebolo zbytočné prestúpenie k nemu.

tata1401
21. feb 2022

@kejty283 on je fajn, to by som mu krivdila...ale neviem ak máte teda problém s otehotnením, čo urobí...lebo kamarátka mala konkrétne tieto problémy a musela to riešiť s Banskou Bystricou😕

kejty283
autor
21. feb 2022

@tata1401 no tak paráda teda, pretože v popise jeho práce má, že liečba neplodnosti či ako to tam presne má. Dúfam, že nebude mať k tomu prístup taký ako bývalý gynekológ, ktorý mi povedal že on s tým nevie spraviť nič, že mám ísť jefine do CAR. A sesternici pomohla gynekologička aby otehotnela, nastavila jej liečbu a podarilo sa to.

tata1401
21. feb 2022

@kejty283 tak za pokus to stojí...určite záleží aj od problému, ktorý tú neplodnosť spôsobuje...držím palce🙏

ericaromy
21. feb 2022

@kejty283 aj ja som prestupovala dokonca zo
Sliacu od MUDr. Kralika, uz ale tehotna. A nebyt Horvatha, ak by som zostala na Sliaci, moj syn tu nieje. No ak sa Vam naozaj dlho nedari, treba navstivit CAR. Tam poradia, vysvetlia spravia vysetrenia. Drzim palce!!!

kejty283
autor
21. feb 2022

@ericaromy no áno ja chodím do ISCARU do Martina. Len sa mi jedná hlavne o gynekologa. Pretože aj tá sesternica mala problem s ovuláciou a hormonmi a pomohla jej gynekologička len tá je až v Liptovskom Mikulaši.

ericaromy
21. feb 2022

@kejty283 tento dr.Horvath kedysi posobil v CAR v CR. Ma fajn vybavenie v ambulancii, a vie stanovit diagnozu. Tri zeny som tam odporucila a stacilo rozsirene sono a vedeli na com su. Ma tam mail adresu, skuste mu napisat svoj problem. Tak rada by som pomohla, viem ake to je .. vela rokov som chodila ku gynekologovi v LC a vzdy bolo vsetko ,,v poriadku”. Rodila som 42 rocna. Kym sa prislo na to, preco to 2 x dopadlo potratom.

kejty283
autor
22. feb 2022

@ericaromy aha no to ma mrzí. Ďakujem veľmi pekne za radu.

kejty283
autor
25. feb 2022

@ericaromy tak som mu napísala, no zatiaľ neodpísal. Tak uvidíme

eliza333
12. mar 2022

@kejty283 ahoj ako si dopadla - prešla si k Mudr Horvathovi? Aj ja zvažujem prestup k nemu

tata1401
12. mar 2022

@eliza333 ahoj, ak sa nenahneváš, plánuješ oddísť od dr. Križa?

eliza333
12. mar 2022

@tata1401 ahoj ja som bola u kriza pred rokmi a odisla som, teraz som u balka ale chcem ísť tiež preč lebo som Tehu. Tak pôjdem ku horvathovi

tata1401
12. mar 2022

@eliza333 držím palce nech si spokojná,lebo nájsť dobrého gynekológa je pomaly veľký problém...aspoň v našom okrese

eliza333
12. mar 2022

@tata1401 ano veru máš pravdu

kejty283
autor
13. mar 2022

@eliza333 ahoj, no je tam problém pri prestupe. Ja som v decembri prestúpila ku Križovi a vo februári som riešila toho Horvátha tak mi napísal, že prestúpiť sa dá raz za pol roka.

den84
30. nov 2022

@kejty283 snáď ste k tomu doktorovi, ktorého by som ani nenazvala doktorom, z Fiľakova, neprestupili..je to maximálny neprofesionál, ktorý len berie od žien peniaze..mne tvrdil, že som v prechode, pred 2 rokmi..a teraz som tehotná.. prestúpila som od neho ku doktorovi Križovi a úplne iný, profesionálny, prístup..

christinesss
5. apr 2023

Ja som maximálne sklamaná z prístupu MUDr. Križa...nielen, že mi nerobil na pravidelných vyšetreniach sono, i keď som v minulosti mala problém s cystou, ani som nevedela, že mám polycystické vaječníky, to som sa dozvedela od iného lekára po roku neúspešného snaženia o bábätko, čerešničkou na torte je,že ma teraz čaká konizácia krčka maternice kvôli zlým výsledkom cytologie, pričom každý rok chodím pravidelne na PP, od známej ktorá pracuje v labaku v BB som sa dozvedela, že naposledy som mala takúto cytologiu v roku 2019!!!! A teraz vyšli už veľmi zle vysledky, tak si dávajte pozor ...ja od neho určite prestupujem.

kejty283
autor
5. apr 2023

@christinesss ďakujem za názor, ale ja som iž od neho dávno odišla. Bola som tehotná, ani mi len nezobral krv na detekovanie tehotenstva vždy pozeral sono ale iba cez brucho to nič nevidel tak ma iba dostrašil potom raz ma pozrel cez spodok a videl tam gestačný vak ale iba ten. Išla som k druhému dr ten mi zobral aj krv a aj na sone videl, no bohužiaľ nedopadlo to dobre v 10tt som začala krvácať.

orchidea9
5. dec 2023

@kejty283 jediné čo pán dr povie je ešte počkáme a uvidíme. Nič nerieši.

kejty283
autor
5. dec 2023

@orchidea9 áno zistila som už. Možno aj kôli nemu som potratila.