Spoznanie/socializácia staršej osoby v Liptovskom Mikuláši

endien
7. dec 2023

Pekný deň, vedeli by ste mi poradiť nejaké združenie, stretnutia, možno spolok alebo iný spôsob, ako sa viac pozoznamovať a pospoznávať s inými ľuďmi v Liptovskom Mikuláši?

Prisťahovala sa tu k nám moja mamina (54 rokov), ktorej chýba väčšia interakcia a rozhovory s rovesníkmi. Je zručná, komunikatívna, aktívna, rada trávi čas s ľuďmi a baví ju aj tvorenie na štýl rôznych ozdôb či plienkových tôrt, tak možno niečo aj týmto smerom. Býva na Nábreží v LM a pomáha mi aj so starostlivosťou o malé detičky. Možno ak máte maminu či babku alebo sa jedná o Vás a ste tu niekde pobliž a privítate spoločnosť, ozvite sa, budem rada za skontaktovanie, možno vznikne aj nejaké bližšie kamarátstvo 🙂

Za akékoľvek rady a nasmerovanie, kde sa dá aktívnejšie pospoznávať starších ľudí v LM vopred veľká vďaka. Kľudne aj cez súkromnú správu.

lubina
7. dec 2023

Mama ma 54 r. Nechcela by este pracovat, ved je mlada?? Alebo brigadovat? Aj tak sa da dostat medzi ludi...

ibrunova
7. dec 2023

54 je ešte mladá, ale napadol mi Klub seniorov, moja mama je vedúca, ak by mala záujem, stretávajú sa, majú rôzne akcie.

martul
7. dec 2023

@endien V práci nemá nejakú kolegyňu s ktorou si tak viacej rozumie? Že by ju tá trošku ,,zaučila" životu v meste?

simsalabim
7. dec 2023

Fiha, ja mam 53 a ako starsia osoba sa zatial necitim 🙈 Maminka uz nepracuje?

la_dolce_vita
7. dec 2023

@simsalabim sranda nie? Ja som sa akurat prihlasila do klubu turistov, na ten seniorsky sa este necitim 🙂

h2
7. dec 2023

To 54 ročnej "staršej osobe" hľadáš kamarátky? 🙈 Som myslela, že o aspoň 70 ročnej je reč. Hádam si 54 ročná mama vie spoločnosť nájsť aj sama. A možno nie len kamarátky. 😉

h2
7. dec 2023

@ibrunova Mňa keby niekto v takom veku posielal do klubu seniorov, tak sa asi urazím. A to urážlivá nie som. 😂

ibrunova
7. dec 2023

@h2 😂 ona píše, že starší ľudia