Detská rehabilitácia - Liptovský Mikuláš

beezmeenaa
16. aug 2023

Ahojte. Mate aktualne skusenosti s rehabkou u deti v LM? Kde je najlepsie? Vybavila som PP v domneni ze uz pani Farkasova rehabku nerobi, ale potom som sa dozvedela ze ano. Nemate skusenosti s nou pripadne ide? Vraj je dobra, ale neviem kde robi, ci sa plati, ci robi aj deti cca 9 rokov a podobne. Alebo ci ma niekto skusenosti aj s rehabkou v PP. Za kazdu radu a info budem vdacna.

sarita510
16. aug 2023

@beezmeenaa pripnem sa a prosim kde ste bolu s dcerou na ortopedii ked mate rehabilitovat ?

beezmeenaa
autor
16. aug 2023

@sarita510 u Grossmanna

moncacina
17. aug 2023

@beezmeenaa ja som k Farkasovej chodila s dcérkou asi pred rokom. Nepochybujem že je skvelá odborníčka ale ľudsky je to pre mňa harpia. S malinkou som poctivo cvičila a vždy keď som tam šla som iba počúvala ako nerobí tamto a hento....Pri odchode som mala pocit aké choré dieťa mam a doma som vždy plakala. Iní dr. Nás vždy chválili aká je mala šikovná. Platila som vtedy 12 eur za každú návštevu. A to si nás tam volala každé dve týždne. Co sa mi zdalo divne ze aký pokrok sa dá za dva týždne......a niekoľko mesiacov po sebe nám neuvažovala nič iné len stále jeden a ten istý cvik za ktorý som furt platila....potom čo mi už pretiekli nervy som našla rehabilitácie v RBK a s malou sme dochodili tam. Veľká spokojnosť a bez poplatkov. Nás odporučil neurolog koli tomu ze mala bola predcasnik. Teraz to isté idem riešiť s malým odporučil Nás pediater. Tiež je predcasnik ale ležal v MT na jiske tam som sa objednala do MT na skúšku. Termin mame až 02.10. Ak máš viac otázok kľudne napíš správu.

sarita510
17. aug 2023

@moncacina co je to RBK prosim?

beezmeenaa
autor
17. aug 2023

@sarita510 ruzomberok

beezmeenaa
autor
17. aug 2023

@moncacina velmi pekne vam dakujem. Ste mi velmi pomohla

beezmeenaa
autor
17. aug 2023

@moncacina prosim a v rk ste kde boli?

moncacina
17. aug 2023

@beezmeenaa denný stacionar je to pre choré detičky patrí to pod vojenskú nemocnicu

beezmeenaa
autor
20. aug 2023

@moncacina dakujem vyzera to dobre. Zavolam si tam

miroslava21
20. aug 2023

Ja som chodila do Rk so synom ako pisali vyssie, zadarmo a velka spokojnost.

beezmeenaa
autor
21. aug 2023

@miroslava21 perfektne. Ďakujem. Dlho ste čakali?

miroslava21
21. aug 2023

@beezmeenaa praveze vobec nie, ale bolo to asi 4 roky dozadu, neviem ako to je teraz

beezmeenaa
autor
22. aug 2023

@miroslava21 dakujem. Vsak zavolam uvidim.

moncacina
23. aug 2023

@beezmeenaa termín sme dostali skoro hneď a bolo to pred cca rokom

jankakiko
24. okt 2023

@beezmeenaa pani dochtorka alebo ako ju nazvať je veľmi milá ústretová kľudne poradí aj cez telefón ak sa niečo nezdá viete si natočiť ako s dierkou cvičí aby ste to doma lepšie zvládli .. nachádza sa v červenom kríži.. ale platí sa keďže zdravotná neprepláca

beezmeenaa
autor
2. nov 2023

@jankakiko dakujem. Hladam vsak nieco bezplatne, respektive co poistovna preplati.

moncacina
3. nov 2023

@jankakiko no to je presne p. Farkasova s ktorou ja mam hroznú skúsenosť. A to dlhodobo a opakovane