Dom dôchodcov Spišský Štvrtok

lea345
24. jún 2024

Krásny deň prajem, chcela by som sa Vás veľmi krásne opýtať či nemáte nejaké recenzie alebo vlastné skúsenosti s týmto domovom. Keďže nikde v okolí nie je voľné miesto pre našu starku. Mám množstvo chorôb a majú ju tam umiestniť, avšak nepočuli sme dobré recenzie. Prosím nemáte niekto nejakú vlastnú skúsenosť. Ďakujem krásne za všetky správy

naneta258
24. jún 2024

@lea345 je tam umiestnený môj dedko 🙂 chodíme k nemu cez víkendy a jasne ze všetko neuvidíš čo a ako tam je. On ma Parkinsona, čiže lepšie to s nim už nebude, len horšie..

lea345
autor
24. jún 2024

@naneta258 to ano, len sme počuli že ako im presne takýmto pacientom dávajú také lieky, že ich totálne omámia v tom zmysle. Že nechceme aby tam starká brala nejaké oblbováky a pozerala do blbá. Bola v Gelnici na 21 dni na doliečovacom a tam ju pozbierali trošku. Len taktiež si vyžaduje 24 hodinovú starostlivosť, čiže nemôžeme ju mať zatiaľ doma a obávame sa keďže nikde nie sú recenzie ani nič…

lea345
autor
24. jún 2024

@naneta258 ale ďakujem krásne za komentár

jomarch
24. jún 2024

@lea345 ahoj, neporadim ti sice s konkretnym domovom, na ktory sa pytas, ale s tymito liekmi je zjavne problem vo viacerych DSS. mame skusenost v rodine, s mojim starymi rodicmi, uplne ine mesto, ale presne taketo "oblbovaky" sa vraj podavali aj tam😑😑 drzim velmi palce

arasidka123
24. jún 2024

@lea345 nechcem ťa sklamať ale to s liekmi sa robí celkom často a skoro vsade....

lea345
autor
24. jún 2024

@arasidka123 a nemáte náhodou skúsenosť s týmto domovom. My už sme zúfalí, skúšali sme skoro všade volať v našom okoli ale nikde nemajú voľne. A konečne sa starkej tej stav aspoň trošku lepší.

naneta258
24. jún 2024

@lea345 babka hovorila (kým bol dedko doma), že v noci nespal a bol trosku agresívnejší.. cize tie oblbovaky by mu dali tak ci tak.. inak vždy vraví, že je hladný, ale tak jasne ze nikde nedávajú veľké porcie.

arasidka123
24. jún 2024

@lea345 poznám akurát Matejovce nad hornadom

modrykolibrik
24. jún 2024

@lea345 robim v css a baby Ti nehovoria celkom pravdu. Klienta si nemozeme dovolit dopovat ,, oblbovakmi" pokial to nema vyslovene od doktora. Lieky sa davaju klientom kvoli agresivite ktore ich utlmia. Dalsi faktor je, ze na tych ludi vplyva kopec inych veci. Zmena pocasia, prostredia...Takze ziadne take, ze babka krici tak jej slahnem lexaurin len aby mlcala. Sestra si nemoze svojvolne davat lieky takze pozor