Zubný lekár, ktorý robí strojčeky - Levice

martina1201
26. apr 2021

Ahojte, viete mi prosim vás poradiť ktorý zubár v LV robí zubné strojčeky a aj cca cenu? Viem len o Králikov, ale čítala som zle recenzie na neho, tak hľadám niekoho ďalšieho. Poprípade aj cenu cca ak viete. Ďakujem

rozalia89
26. apr 2021

@martina1201 dobrý deň, ja môžem poradiť aj keď nie v LV, Zlate Moravce sú relatívne blízko. Je tam Dr. Paulisova a sme s nou max spokojní, aj veľmi dobre recenzie má. Dcéra mala fixny strojček vrchný aj spodný. Strojček má už zložený, vyšiel nás cca 1100-1200€ komplet cely.

patka06
26. apr 2021

V LV jedine Mudr. Králik - boli sme tam na konzultácii, ale nakoniec sme išli k Mudr. Paulisovej do ZM, môžem len odporúčať, dcéra má Invisalign Junior - cena spolu 3000 E, platí sa po častiach

martina1201
autor
26. apr 2021

@patka06 @rozalia89 podľa čoho sa odvíja cena? Naša potrebuje len vrchný strojček ale teda tá cena je fakt obrovská a hlavne rozdiel veľký medzi vašimi cenami.

patka06
26. apr 2021

@martina1201 rozdiel je preto, že dcéra má Invisalign = to je priesvitný v ústach ho vôbec nie je vidieť a vyberá sa na jedenie
Mamička na do mnou popisuje fixný a predpokladám, že dávnejšie - keďže ho už má zložený
Ideálne je ísť na konzultáciu, pretože každý pacient potrebuje niečo iné.

martina1201
autor
26. apr 2021

@patka06 ďakujem za vysvetlenie.

zuzlina1
21. jún 2021

Poradíte dobrý detský zubár na strojčeky v okolí Levíc, ktorý aj berie nových pacientov?

patka06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz