Zoznam do pôrodnice v Leviciach

kikula21
4. aug 2022

Ahojte je tu niekto kto rodil v Leviciach? Potrebovala by som vedieť ci tieto veci ozaj budem potrebovať ci nie su niektoré zbytočne. Ďakujem

vmiri
4. aug 2022

Malú lyžičku a detský sprchový gél som nepoužila, ani som to so sebou nemala. A ani doma som nepoužíval sprchový, cca od pol roka mydlo, dovtedy len čistá voda

lia2022
4. aug 2022

@kikula21 malú lyžičku som ani ja nemala a ani vôbec nebola na nič treba, takisto ani kefu na vlásky. Čiapočku som tam mala ale keďže bolo teplo tak ju mal malý len 1krat a na chvíľu na hlavičke, takže asi tiež zbytočné.
Sprchový gél detský som používala pre seba na sprchovanie a malému na umytie ritky keď bol pokakaný..takže to sa podľa mňa hodí...

lia2022
4. aug 2022

@kikula21 ešte sa zídu pre bábätko body s krátkym rukávom. Ja som môjmu chvála Bohu brala, sama detská doktorka sa ma pýtala či nemám pre neho zo sebou nejaké oblečenie lebo z tých ich košieľok sa celý vyhádzal .

gabrielita3
7. aug 2022

@kikula21 lyzicku som tiez nemala, rodila som v januari, mala som deku so sebou no nebolo ju treba bolo tam hrozne prekurene a ked som rodila v lete tak zas dusno, urcite si vezmi body pre babo, ked som rodila nemali vobec oblecenie a zabky do sprchy tie tam nevidim, ciapku som mala jednu pri tom okienku pri navstevach je dost prievan

8mii8
10. aug 2022

@kikula21 lyžičku ani žiadne mydielko ci kefu na vlasy pre dieťa som nepoužila. Krém na zapareniny ja som mala sudokrem. Väčšina mala bepanthen. Nezabudni si pre seba uteráky. Mala som košieľky keďže ich oblečenie raz bolo raz nebolo. Rodila som v októbri body sme mali zakázané iba košieľky. 😅 Nezabudni si zobrať ešte vodu, v prípade odsávačku ak máš ja som nemala, nepotrebovala ale baby na izbe si požičiavali a neboli v celkom čistom stave 😂