Zazmluvnenie pôrodnika - MUDr. Bátovský v Leviciach

nikk3y
26. aug 2021

Ahojte
potrebujem vedieť či sa vám to oplatilo v Levickej pôrodnici 😊
Keďže včera na poradni mi dr. Bátovský povedal že či budem zazmluvnovat 😊
A ak máte tak kľudne aj supnut nejaké skúsenosti (pri zazmluvneni/nezazmluvneni/ s pánom dr.) najlepšie teraz v týchto rokoch 🙂
(na druhý týždeň sa mám vyjadriť ☺️ak neporodim ...)

nina24888
26. aug 2021

@nikk3y ahoj, ja som v Lv rodila pred mesiacom, (sekcia)… rozhodovala som sa medzi Primárom Mancikom a Dr Braunom… 2 mesiace som si dávala pre a proti 😅 vravela som si Dr Braun je veľmi ľudsky, príjemný, usmievavý… a Mancik je veľký odborník… tak najprv som chcela Brauna, že keď pri mne nemôže byt priateľ, tak nech je na sále aspon niekto na mma milý (bála som sa aký personál schytám v službe) ale pozom som zistila, že môj pôrod bude dosť komplikovaný… a vtedy som sa rozhodla, naco mi pomôže, že sa na mna bude Dr usmievať, keď mi možno pôjde o život… ( problémy so srdcom ) tak bolo jasne, že chcem niekoho, kto bude vedieť rýchlo reagovať v každej situácii, Mancika… (nieže by Braun nebol dobrý)
A nelutujem, samozrejme prišli komplikácie na sále a pán primár bol super, stíhal “ukludnovat” mna aj riešiť problém. Neviem si predstaviť, že by tam vtedy začal niekto zmätkovať, už by som tu asi nebola. 😬

nikk3y
autor
26. aug 2021

@nina24888
och tak tochto sa obávam presne aj ja ☺️😳😟
tiež všelijaké problémy a tej (mojej)astmy sa bojím najviac 🤦‍♀️
ze co somnou bude ak to jednoducho neudycham 😳 som 39tt a stále nič ani naznak krcov alebo niečo, tak preto sa obávam a očividne sa ešte ani neotvaram tak ja už fakt neviem 😔
a ak mi dôjde na sálu nejaký čo vážne si myslí šak každá žena je rovnaká, vytlačiť to musí a bude len zďaleka pozerať...tak neviem 🙄