Poraďte firmu, ktorá kupuje pozemky a stavia domy

junyk
30. jún 2020

Pekný deň prajem, chcem sa opýtať ci nepoznáte poprípade nemáte skúsenosti s firmou, ktorá kupuje pozemky a stavia murované domy podľa vzoru a následne ponúka na predaj. Hľadáme túto možnosť keďže momentálne je to pre nás jednoduchšie financovanie co sa týka úveru.
Ďakujem za každú radu (Levice a okolie) 😊

mogaa
30. jún 2020

@junyk neviem či som ťa pochopila správne, ale ak predpokladáš že si vyberieš pozemok ktorý tá firma kúpi a následne ti tam postaví dom podľa tvojich predstáv - tak to nezoženieš....Teda žiadny normálny podnikateľ nepôjde do toho aby z vlastných peňazí kupoval niekomu pozemok a staval dom podľa predstáv daného človeka.....Vždy je tam riziko že klient odstúpi od zmluvy alebo následne ten dom nebude chcieť kúpiť za vopred neurčenej sumy.....

solange7
30. jún 2020

@junyk hladas developera? Tak si pozri ake vystavby v tom okoli prebiehaju. Ale pozemok si sama nevyberies.

jabura1
14. apr 2021
zuvelyn
14. apr 2021

@mogaa by si sa cudovala, aku podnikatelsku cinnost z toho maju pravnici v kosiciach. Kolegyna tak stavala, zastresovala to nejaka pravnicka, ktora na tom zhrabla balik. A vacero takych ich oslovilo sponukou ze im postavia dom. Ale nestavaju len jeden dom na jednom pocemku, vacsinou skupia 3-4 parcely a stavaju pre viac ludi...samozrejme je to s obmedzeniami, maju vlastne prijekty, ktore sa daju uz len mierne upravovat atd. Ale ja som bola v soku ked mi rozpraval kolegyna pocas toho roku stavby ze ako vselijako ludia dokazu zarobit na ludoch....