Pampers - mega balenie

nikk3y
30. sep 2021

ahojte potrebujem poradiť -
mám 3tyzdnove dieťa a kupujeme PAMPERS premium care 0 ... ostatné sú veľké (napr.1)
len by ma zaujímalo či sa dajú kúpiť aj v mega baleni ako mávajú v Dm 😊 v tých krabiciach keďže na eshope som tieto nenašla... a v celých Leviciach, bojujeme s týmito plienkami, skoro nikde ich nemajú
tak teda či náhodou neviete nejaké stránky odkiaľ sa dajú zohnať 🙂

nikpa
30. sep 2021

@nikk3y veľkosť 0 bude mať tak max ešte 2 týždne, mega balenie z tejto veľkosti určite nepotrebujes. Kúp si kľudne už 1 keď majú tie.

e1i
30. sep 2021

@nikk3y my sme 0 mali v inkubátore mala mala ked sa narodila 1370g a asi 2 týždne mala tie 0 potom kazali 1.aby nemalo dieťatko stlacene v tom. A to ked sme isli domov mala 6,5 týždňa a 2370 g

nata12321
30. sep 2021

@nikk3y fuuuuu mega balenie 0liek nedostanes ale ani nekupuj, zachvilocku ti z toho urcite vyrastie ak dobre papa... Ak budes 1tky potrebovat, povedz, mam 120ks a rada by som sa ich uz konecne zbavila 😂

zuvelyn
30. sep 2021

Áno dajú na feedo alebo mall, ja pamperksy vždy objednávam odtiaľ, ale ako píšu baby, pokiaľ nemas predcasniatko, kúp rovno 1tky

nikk3y
autor
1. okt 2021

ahojte baby ďakujem za odpovede ☺️
no my sme jej kupili dopredu väčšie plienky, lenže tie sú jej velke na tu malú ritku 🙈🤣 ...
no papat mi papa krásne už aj pribrala odkedy nás prepustili z pôrodnice (tam mi schudla 200g, a robili z toho veľkú vedu) pôrodná váha 3250g - schudla 200g/ na kontrole mala 3030g... teraz máme 3540g ...ale dáme teda na vás 👼 začnem kupovať 1ky 👍☺️