Nemocnica Mediklinik v Leviciach

hanulienka
13. dec 2023

Malému odporúčali vybrať nosové mandle, dostali sme termín na 13.5.2023 v NZ. Dostala som typ na nemocnicu v LV, vraj tam nie sú také čakačky ale platí sa za zákrok.
Prosím má niekto skúsenosti s týmto zákrokom v LV? Koľko sa platí?
Našla som pár diskusií ale sú z pred 8-10 rokov a rada by som si prečítala aktuálne skúsenosti.
Ďakujem.

tinka8512
13. dec 2023

@hanulienka my sme tiez boli v Leviciach , v NZ v nemocnici by to bolo na 3 dni a v Leviciach rano isiel a poobede uz prisli domov. Tusim okolo 200-300e sme platili,uz si nepamatam -presne ale maju to na stranke napisane,ze kolko stoji zakrok. Bolo tu pred3 rokmi,maly mal uz 5 rokov ale robila u problem ta nosna mandla a vybrali u aj krcne. Odvtedy sa ma ovela lepsie

mimikarol
13. dec 2023

My sme boli v mediklinik vo februári, už 2x. Platili sme okolo 250€, presnú sumu si nepamatam. Treba sa k nim objednať na vyšetrenie a oni potom dajú termín

tinka_17
13. dec 2023

@hanulienka ahoj neodpoviem ti priamo u nás je tiež mediclinic v Moste pri BA. Išla by som hneď lebo tam mame aj doktora Orl ale cez všeobecnú si pýtajú 930 eur za výber. Na Kramároch, štátna nám dali termín na október 2024.

tamitamitami
13. dec 2023

Ja síce nemám skúsenosť s týmto zákrokom (apsolvovala som tam iný), ale bola som veľmi spokojná. Prístup naozaj úžasný, celý čas som mohla mať pri sebe doprovod, spravili mi aj predoperačné vyšetrenia v deň operácie a pustili ma už poobede domov (čo viem maximálne sa ostáva jednu noc ak sú komplikácie).

gabika8855
13. dec 2023

V LV to robi aj doktor Földi v Sanate

gemelos
19. jan 2024

@hanulienka máte nejaké nové info o Mediklinik v LV? ako ste sa rozhodli? aj my sa rozhodujeme práve..

hanulienka
autor
23. jan 2024

@gemelos nakoniec mi volali z nemocnice v NZ že sa uvoľnil termín na 8.1. tak už to máme za sebou 🙂

lulika611
18. mar 2024

@hanulienka a kto vás prosím operoval?

hanulienka
autor
19. mar 2024

@lulika611 MUDr. Kutiš Martin, stretli sme ho aj 2x na pohotovosti za nás veľká spokojnosť.