Nájde sa tu mamina z Levíc na kočíkovanie?

li_la
28. sep 2011

Pred pár mesiacmi sme sa presťahovali z dediny do Levíc a nepodarila sa mi tu nájsť maminu s menším dieťatkom... Rada by som však našla niekoho na kočíkanie, lebo keď je manžel v práci, samu ma to nebaví... 🙂

trdielko149
28. sep 2011

@li_la ahooj je tu viacero tem s maminami z Levic ja sa rada zoznamim,pokocikam a porozpravam sa len to moje zabiatko ma uz 2 rocky 🙂 byvam az na konci mesta sice na Mochovskej (neviem ci vies kde to je) ale tak nemam problem ist aj do mesta i ked to mam dalej 🙂 🙂

li_la
autor
28. sep 2011

@trdielko149 Ahoj, teší ma! 🙂 Tak to je super, aspoň mi budeš môcť poradiť. 🙂 My máme "len" (pre mňa AŽ) 7 mesiacov. 🙂 Viem, kde je Mochovská. My bývame na Hviezdoslavovej, čiže je to ozaj na druhej strane mesta. Aaaale už som aj ja bola na Mochovskej kočíkom, keď tam mal manžel športový deň s práci. 🙂
A aj ja sa rada zoznámim, viem, že je tu mamín dosť, určite omnoho viac ako na Lipníku alebo v Novej Dedine, ale tak toto je mesto...

trdielko149
28. sep 2011

@li_la kludne navrhni ze kde kedy stretko muza mam mesiac na sluzobke tak teraz mozem hocikedy hocikam 😀 😝

li_la
autor
28. sep 2011

@trdielko149 Mmm, videla som v tvojom profile, že máš muža vojaka. 🙂 Ja mám muža akurát na nočnej... No a ja môžem v podstate tiež hocikedy... A kde nám je tiež jedno, možno niekde na polceste... 🙂

trdielko149
28. sep 2011

jeejda ty si tiez "vojačka" ? no toto moj je prec v tom hlupom Nemecku 😠 a vyhovuje ti stretko kludne aj zajtra? dajme tomu pred Kauflandom? 🙂

trdielko149
29. sep 2011

@li_la no cooo?zajtra budem v meste ... neviem co sa teba tyka ako co ... nech sa viem zariadit 🙂

li_la
autor
29. sep 2011

@trdielko149 Ahoj, prepáč, boli sme teraz nejakí rozbehaní a nevšimla som si tvoju správu... No, kľudne môžeme, budem rada. 🙂 Neviem, či si teraz ešte tu, napíšem ti číslo do správy, ak som náhodou nebola na nete. 🙂 A o koľkej asi?

bucecka
24. nov 2011

@li_la Ahoj, ja mam 3 a pol mesacneho Drobceka a tiez hladam dakoho, s kym by som mohla chodit von kocikovat, lebo ma to samu nebavi, Drobcek v kociku spinka, no a vraviet samej so sebou sa mi nechce. Ja som v Leviciach od maja, takze tu nikoho nepoznam, tak ak by si mala chut pridat si do zoznamu novu kamosku s Drobcekom, tak mi napis, budem rada, ze budeme mat s kym chodit von, papa

li_la
autor
24. nov 2011

@bucecka Ahoj, už aj ti píšem, dúfam, že som ťa ešte zastihla. 🙂 My síce v kočíku nespíme, ale tiež spolu ešte toho veľa nenakecáme. 🙂 V LV sme tiež od mája. A kde v LV bývaš?

bucecka
24. nov 2011

@li_la jeeeej , ahoooj, necakala som taku rychlu odpoved, to je super. No ja byvam na Rybnikoch, len neviem, kolkatka to je, hehe, dakde za benzinkou na Textilnej ulici. Takze tiez si tu od maja, no ako super? Odkial si inak, ja som z Oravy. Mozeme sa stretnut aj zajtra? Bola by som rada, vacsinou chodim s Drobcekom tak medzi 1 - 2 hod po obede von. Kde si ty tu v Leviciach?

li_la
autor
24. nov 2011

@bucecka No, ja tu tvrdnem ešte a ešte asi dlho budem... Ale to je dlhý príbeh... :D Ja bývam na Hviezdoslavovej, to je hneď na začiatku LV, oproti hradu. 🙂 Aj ja tak chodím väčšinou, keď sa o 11:30 zobudí, napapá a potom ideme. 🙂 Za ktorou benzinkou? Nejak sa v tých uliciach nevyznám... Jurki? Alebo Agip?

bucecka
24. nov 2011

ach jaj, no asi ta Agip benzinka, hej, hej, bude to ta Agip, vies, kde je Textilna ulica? Nedaleko Perecu, to mam kusok.

bucecka
24. nov 2011

@li_la no bude to ta agip benzinka, nedaleko perecu. Ja byvam tam kusok. Neviem, ci ti ta predosla sprava dosla, lebo sa tu este moc nevyznam, hehe, tak pisem este raz. No tak mozme dat stretko, ak by si mala cas, hmm?

li_la
autor
24. nov 2011

@bucecka Prišla, ale keby si nenapísala tú druhú, tak ktovie, kedy by som si ju našla... Lebo len keď dáš odpovedať, len vtedy príde upozornenie adresátovi. No neviem ti povedať, zajtra som chcela ísť zohnať nejaké prekvapčo manželovi na výročie, ale ešte nie som si istá, či si zaslúži.

bucecka
24. nov 2011

@li_la tak super, uz budem mudra, hehe. No ved vsak uvidis, ked nie zajtra , tak inokedy, ked nebudes mat nic ine na plane. Takze vyrocie, tak gratulujem, my sme mali minuly mesiac 🙂

bucecka
24. nov 2011

@li_la dosla ti ta sprava, lebo to bolo zas ine okienko 🙂

li_la
autor
24. nov 2011

@bucecka Došla, ale to som ti písala správu... 🙂

bucecka
24. nov 2011

@li_la ok, zas som mudrejsia, tak super, som rada 🙂

dzejny22
28. nov 2011

@bucecka
@li_la ahojte, ja sa tiež niekedy rada pridám ku kočíkovaniu 🙂

li_la
autor
28. nov 2011

@dzejny22 Ahoj 🙂 No to som rada, že som našla ďalšiu mamičku z LV. 🙂 V ktorej časti LV bývaš? A držím palce, aby pekný spánok malému vydržal! 🙂 Mne krásne buval tri mesiace, od siedmej do siedmej a keď mal 3 mesiace, začal to byť nočný horor! 😀 Ale už je to zase dobre. 🙂

dzejny22
28. nov 2011

@li_la Ďakujem...mne bude stačiť ak mu vydrží kým sa dám dokopy..keď už budem fit tak zvládnem ponocovať 🙂 Ja bývam tiež na Rybníkoch na Textilnej 🙂

li_la
autor
28. nov 2011

@dzejny22 To som si aj ja vravela! 🙂 Ale nechcem ťa strašiť, tak radšej už nebudem nič písať. 😀
Juuuj, zase tak ďaleko... 🙂 No nevadí, deti máme v kočíkoch motorizované a my sa aspoň prejdeme. 🙂 Ešte sme sa s @bucecka nedohodli na stretnutí, tak sa môžeme kľudne dohodnúť naraz. 🙂
Koľko bývaš vonku s takým malinkým na tejto zime?

dzejny22
28. nov 2011

@li_la ešte sme s malým neboli vonku, lebo mal soplíky, tak som sa bála že ochorie. Vo štvrtok máme poradňu tak uvidím ako zhodnotí situáciu doktorka a potom šup na prechádzky, aby som náhodou nezlenivela 🙂

li_la
autor
28. nov 2011

@dzejny22 Ok, dúfam, že soplíky rýchlo prejdú. 🙂 Kde si rodila? V LV?

dzejny22
28. nov 2011

áno tu v LV som rodila a ty???

bucecka
7. dec 2011

@dzejny22 ahoj, mame zajtra stretko pri kauflande, pridas sa? o 13.30 pred kauflandom, papa
0949444508 Ivca

ladytt
9. dec 2011

@li_la
@bucecka
Teda o tejto téme som nevedela 🙂 tak aj tak sme sa stretli 🙂

bucecka
10. dec 2011

o akej teme si nevedela? 🙂

matat
10. dec 2011

ahojte baby...ja sice nie som priamo z LV, ale kazdu sobotu sme tu u svokrovcov a sama chodim na prechadzku...rada by som sa stretla, zoznamila, pokecala,,, 😉

ladytt
10. dec 2011

@matat Tak super niekdy sa môžeme dohodnúť.