MUDr. Gabriel Mančík a vychádzky

bajka0112
28. okt 2021

Ahojte, ste niektora tehotna na pnke od Mancika?? Dava iba 2 vychadzky za den, ak ste tehotne alebo neobmedzene?? Dakujem

dejna_
28. okt 2021

@bajka0112 môže mať tehotná vychádzky neobmedzené ? Ja som momentálne PN a tiež mám vychádzky dve hodiny doobeda a dve hodiny poobede ..

bajka0112
autor
28. okt 2021

@dejna_ u gynekologa predtym, 5rokov dozadu som mala, ale tiez si myslim, ze nie 🤷‍♀️

dejna_
28. okt 2021

@bajka0112 ako bolo by to lebo ten čas je taky ..no musím.si zvykať ale dodržiavam ich ..aktuálne sa ani necítim dobre takže doma je mi najlepšie len teda keď aj predstavím aká dlhá doba je predomnou 🙈

cervenaruza123
28. okt 2021

@bajka0112 Ja viem tak, ze kedze sa vela zien dava v tehotenstve vypisat len tak, tak to socialka zacala viac riesit a neobmedzene vychadzky moze dat lekar len vtedy, ak si to dobre obhaji a je na to velmi dobry dovod. Vela lekarov dokonca uz nechce ani vypisat zeny, ak nemaju vyslovene zdravotny problem, kamoska robi vo velmi rizikovej praci a musela sa hadat s lekarom, aby ju vypisal. Vraj ich viac kontroluju koho a preco vypisuju.

fleur1111
28. okt 2021

@bajka0112 tiež mám vychádzky len doobeda a poobede. Popravde, nepoznám žiadnu tehotnu, ktorá by mala neobmedzene vychádzky. Ak take existuju, tak ich gynekológovia musia mat naozaj velmi dobrý dôvod na to, že im povolia neobmedzene vychádzky.

taktotedanie
5. apr 2022

Ja som pn a gynekolog mi dal neobmedzene vychadzky