Levice - pôrodnica

simona966
20. apr 2022

Prosím vás niekto skúsenosti z nemocnicou Levice , prvú som mala tiež v Leviciach v roku 2019 a teraz mi dala doktorka výmenný lístok na objednanie na sekciu, prosím vás neviete či mi náhodou nemôžu robiť problém v nemocnici v Leviciach že mi ju nebudú chcieť spraviť ... Pýtam sa len skúsenosť ktorá ste rodila sekciami

domiklik
20. apr 2022

@simona966 pokiaľ máte výmenný lístok na sekciu, tak vám tu sekciu v Leviciach urobia... Ak by s tým mal niekto problém (co pochybujem, že bude) tak sa obráťte na primára...

anjelik9993
21. apr 2022

bola som na sekcii minulý rok, nikto nerobil žiadny problém, tiež som mala výmenný lístok od svojej doktorky

gabrielita3
4. máj 2022

@simona966 ja som teraz v januari rodila sekciou a musela som mat k vymennemu listku aj papier preco mam vlastne ist rodit sekciou a baba co so mnou bola aj ona mala sekciu a nemala ten papier so sebou tak ho musela narychlo vybavovat

anjelik9993
4. máj 2022

ja som mala priamo vo výmennom poloha KP, tak už nič nechceli... asi záleží od dôvodu...

gabrielita3
4. máj 2022

@anjelik9993 ano s kp je asi automaticke ale ja som mala iny zdravotny dovod a musela som mat ten papier