Lacný zubár v Leviciach

3. jún 2023

Ahojte odporúčte mi prosím lacného zubára .
Potrebujem blombu
Ale zas stovky nemám 😭

yoxinka
3. jún 2023

Tak ja neviem, mám roky zubára bez zmlúv s poisťovňami, v Bratislave a stovky som za jednu plombu neplatila nikdy.

autor
3. jún 2023

@yoxinka ja hľadám v Leviciach
A 70€ a viac za to nedám

zmrzlinka2021
3. jún 2023

V BA u mojho platim bezne do 50-60 EUR.

A zlate pravidlo: ked ide o zdravie, peniaze nie su podstatne - radsej ozeliet hluposti, keksiky...

autor
4. jún 2023

@zmrzlinka2021 mňa nezaujíma ba...a peniaze sú podstatne
Keď žijete s huby do huby ...

jojka_m
4. jún 2023

My máme dr bezsedesa v Želiezovciach, no my tam patríme podľa obvodu, inak aktuálne už neberie. Na stránke vúc sa dá zistiť ku komu patríte. Pokiaľ máte každoročne preventívnu prehliadku, tak i ošetrenie je lacnejšie, prípadne treba využívať benefity z poisťovne (my máme v dôvere). Čiže napr oprava kazu s plombou stojí 40€, no 30€ preplatí dodatočne poisťovňa, čiže ma to reálne stojí 10€.

yoxinka
4. jún 2023

Inak, vieš, že tvoj pôvodný príspevok bol: “Lacný zubár”, mesto si tam doplnila až potom. Tak ako sme mali vedieť, kde hľadáš zubára??? Druhá vec, keď žiješ “s huby do huby”, tak treba mať preventívku každý rok a hľadať zubára, ktorý má zmluvy s poisťovňami. Nič iné sa tu radiť nedá.

autor
4. jún 2023

@yoxinka však som to pridala do skupiny Levice 😆

autor
4. jún 2023

@jojka_m áno už som sa snažila viac krát vložiť blok
Ale nevzalo mi to vôbec

autor
4. jún 2023

@yoxinka a preventívku mam

mou14
4. jún 2023

Ahoj, a nenapísali dôvod, prečo to neprešlo?

autor
4. jún 2023

@mou14 absolútne
Ani žiadne vyjadrenie nič
A nechala som tam kopu peňazí
A nič ani halier mi nevrátili ...
No momentálne nie som na Tom tak aby som mohla platiť zas tak veľa ..
Chodili sme do Demandic
Ale je strašné predražený
Za preventívku u syna 6r 40€
Skoro mi zle ostalo

mou14
4. jún 2023

A to v dôvere? Lebo mne napr keď niečo chýbalo, tak poslali odôvodnenie a do 20 dní som to mohla doplniť.
Ja chodím do LV, MUDr. Harhovska, je síce nezmluvná, ale ceny má v porovnaní s inými nezmluvnými fajn, preventívna 15, plomba 40-50, podľa materiálu, a v dôvere preplatia až 80% zo sumy

autor
4. jún 2023

@mou14 áno dôvera
A mne ukazuje že preplatia len 30€

mou14
4. jún 2023

Zmluvný lekár 4x30€ za rok, nezmluvný do výšky 80% zo sumy za ošetrenie

autor
4. jún 2023

@mou14 aha
Oki ďakujem

jojka_m
4. jún 2023

Tak to sa treba obrátiť na poisťovňu kde je problém, možno bloček nemá všetky náležitosti. Ja som mala od dvoch rôznych zubárov a nikdy nebol problém. Len si treba potom sledovať tú lehotu, do ktorej to má byť preplatené.

zabka1987
4. jún 2023

V Demandiciach za prevenciu 40€ ? Neverím ,nikdy som za prevenciu neplatila . Nie je to náhodou tak ,že dlho nebol ? nikdy som neplatila viac ako 25€ ešte , teraz zdvihol trhanie na 30€ a teda garantujem ,že lacnejší zubár nie je nikde na okolí

autor
4. jún 2023

@zabka1987 nemusíte veriť
Pýtal 40€
A za trhanie som platila 35€ plus injekcia 15€ a rengen 20€ tj70€

zabka1987
4. jún 2023

No deti neplatia takže ozaj neverím ,jedine keby ste až teraz dali založiť kartu v 6r ,tak tomu uverim keďže je to na papiery v čakárni . Mám viac detí a teda za deti som ešte ani 1€ nezaplatila . Rengen stojí 20€ ,to áno ale trhanie 35+15 isto nie ,teraz bol brat trhať niekoľko zubov . Jedine ak nebola spravená preventívna na čas

jankaapeto
4. jún 2023

@zabka1987 od nás bol jeden u neho a 40€ vstupná prehliadka. Možno Demandičania majú zľavu.

autor
5. jún 2023

@zabka1987 načo má presviedcate keď hádam viem lepšie ako vy !!!!

autor
5. jún 2023

@jankaapeto asi tak

zabka1987
5. jún 2023

@jankaapeto však to píšem , vstupná prehliadka je založenie karty ... To stojí 40€ ale nie preventívka dieťaťu , deti u neho neplatia po založení karty do 18r. Preventívna je úplne niečo iné , pani len zrejme nevie teda . Cenník je v čakárni .

autor
5. jún 2023

@zabka1987 nie že neviem .
Chodíme tam dosť dlho

denisaaairdacova
20. jún 2023

Ahojte koľko môže stať keď vám vytrhnú zub múdrosti ?a boli to keď vytrhnú?