Hľadám si kamarátku

30. jan 2024

Neviem ci som tu správne hladanim ale zacnem
Som Kristína mam pracujúceho manzela a dve deti 1 a 2 roky byvame pri Leviciach. Prvé dieta moc nemusim a druhe viac lubim čomu nechápem sama 😅
A byvam este aj so svokrou 😅 takže mi to ide na nervy niekedy dost muz ma niekedy nechápe , s nim sa neda tak porozprávať ako s kamarátom ci kamaratkou je to uplne ine..
Citim sa este ako dieta ktoré by chcelo chodit na zábavi ale nemoze lebo musi sa samozrejme starat o deti ..
Ked som sem prisla byvat tak som strasne plakavala ze tu nikoho nemam velakrat ked som sa pohadala ci uz muzom alebo svokrou nemala som kam ist sa porozprávať uplne zle mi bolo. Muz mi bol ako opora vo všetkom stale ale niekedy sa snim nedalo tak porozprávať keďže to iste väčšinou odpovedal co svokra napríklad. Chybaju mi prechádzky aj kamaratkou na kavu si sadnut tazko hladat kamarata a hlavne ked moj syn pojde uz tento rok do škôlky tak nechcem veriť tomu ze tu niekoho spoznám. Muz tu každého pozna lebo male mesto vraj tu každý každého poznaju ..
Bolo mi to divne ked mi to povedal kedze tam kde som sa narodila to tak nebolo ze každý každého poznaju.

caroline_
30. jan 2024

Ahoj, ak chceš napíš mi spravu 🙂

rebeka058
2. feb 2024

Ahoj, kľudne mi napis 🙂

mariam11
18. feb 2024

Ahoj, budem rada ak sa ozveš

nikk3y
2. jún 2024

Ahoj do akej škôlky sa chystáte? 🙂

ciara2
10. júl 2024

Ahoj keď chceš kľudne nápis 🙂