Začiatok kojenia v troch mesiacoch

endzi81
13. apr 2015

Ahojte, stalo sa niektorej z vas, ze ste zacali kojit az ked malo babo tri mesiace? Moja mala sa nevie prisat, skusali sme cievky, ale bez uspechu. Po dvoch mesiacoch som to vzdala, a davam flasku. Stale je mi to ale velmi luto a zase mam fazu, ze to chcem este skusit. Laktacne mi nepomohli, tak preto by som sa tentokrat obratila na mamicky, ktore si tymto presli. V podstate chcem pocut, ze sa to da 🙂 dakujem.

kiwi82
13. apr 2015

ahoj, nám od začiatku nejako nešlo kojenie, mala som dohryzené bradavky a pri kojení som "videla hviezdičky" . začala som si odsávať a dávala som z fľašky. malá ale dosť grckala, lebo sa veľmi rýchlo nahltala a aj sa prejedala, lebo z fľašky jej to rýchlo išlo. boli sme aj na gastre, kde dr. povedala, že je len prejedená a nejedná sa o reflux, že najideálnejšie by bolo začať kojiť. tak som to skúsila ešte raz a to malá mala 8 týždňou. asi tri dni sme sa potrápili ale potom to už bolo ok. doteraz sa kojíme, má 7 mesiacov. Skúšaj, skúšaj, nič za to nedáš, držím palce nech sa podarí. podľa mňa je to možné. skús ešte inú laktačnú.