Z prsníka na fľašku

effy777
3. jún 2022

Ahojte
Pred samotným sudenim ( nie neprechádzam na trvalo a naďalej kojim). Chcem naučiť malého 2,5 mes syna aj na fľašku. Zo začiatku keď som nemala silné mlieko bol prikrmovany a pil z aventky ale po týždni pauzy zrazu odmieta. Skúšala som aj moje mlieko mu dať do tej fľašky,iný druh fľašky no buď vypije Max 30 ml za deň a potom buď do nej kuse alebo ju žužle a mrnci že už nechce.
Máte nejaké typs na iné fľašky prípadne iné grify? Ďakujem ✌🏻

hilda08
3. jún 2022

@effy777 moj nikdy fľašu nechcel, vzdy to len obzuzlaval 🤷‍♀️ Boli dni ked nevypil nic, na prsníku sa zlostil a fľašu nechcel

A to som skusila asi vsetky možné značky flias

nwnw
3. jún 2022

@effy777 vacsiu dierku v cumliku.ked nechce, nie je hladny

effy777
autor
3. jún 2022

@nwnw skúšala som aj to dokonca aj fľaška ktorá má väčší prietok a nichten🤷

effy777
autor
3. jún 2022

@hilda08 a to si potom ak riešila? Moja mama spomína na dni keď som mala to isté a musela má kŕmiť lyžičkou

hilda08
3. jún 2022

@effy777 presne tak lyzickou len

effy777
autor
3. jún 2022

@hilda08 ou ... Nám pekne pil A týždeň prešiel w zrazu nechce a najlepšie že ho akoby napina keď pije z aventky.

hilda08
3. jún 2022

@effy777 a cez hadicku ste neskúšali? Viem ze niektore tak dokrmuju ale ja to nemam odskúšané, presne to aj môjho ked som ho nútila a “tlačila” mu fľašu tak ho napinalo…skusala som aj Medelu co by mala akoze najviac pripomínať prsník ale to tiez nula bodov

effy777
autor
3. jún 2022

@hilda08 no ja nemám také veľké bradavky čiže skúsim tu timmee fľašku ale hadičku vôbec. U nás bola laktačná poradkyňa a tá nám to nanucovala a s tým sú piplačky.

pinkgirl
3. jún 2022

@effy777 tak skús fľaše MAM, alebo klasiku sklenenú. A dávaš mu do fľaše vodu či MM, UM? Pri vode - možno nie je smädný a nemusí mu chutiť.

effy777
autor
4. jún 2022

@pinkgirl mam fľaša bola celkom fajn ale rozmýšľam či nie je náladový dnes si cucol z aventky 🤷a aj UM a aj moje odstriekane.

pinkgirl
4. jún 2022

@effy777 daj mu čas kým si zvykne🙂

effy777
autor
4. jún 2022

@pinkgirl ide o to že jeden deň ideme pred na svadbu a malý ma svoj režim a nie je ok s veľkým ruchom preto ho neberieme a úprimne sme radi že si jeden deň oddýchneme s partnerom pri nevyspatych nociach. Takže nám ho bude súťažiť moja mamina ale mamstrach že bude hladný i keď piť pije no ale ako keď ma náladu

essenceee
21. jún 2022

nemala som na to žiadny trik. Pila mi z flašky vodu a čaj, takže prechod na mliečko z flašky nebol náročny