Z čoho pije vodu vaše dojčené dieťa?

3. apr 2023

Caute, z čoho dávate piť svojim deťom vodu keď ešte kojite? Zaviedli sme nedávno príkrmy a keďže už treba aj zaviesť vodu zatiaľ mu ju dávam lyžičkou, lenže to mi príde zdĺhavé a potreba vody sa bude zvyšovať a lyzickovat to sa mi nechce. Fľašu nechcem skúšať keďže kojím aby mi to neohrozilo náhodou kojenie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
3. apr 2023

Dcera do 2r ani vodu nepila . Neviem preco si myslis ze musi mat vodu kojene dieta vodu nemusi pit( mala ju v prikrmoch ) Mlieko hydratuje viac ako voda. Nechcela vodu.. syn niekedy v rok + zacal pit vodu normalne z flasky alebo v pohariku so slamkou.

pribinak
3. apr 2023

Fľaša ti už dojčenie u tak veľkého bábätka nepokazí, to nie je novorodenec

Kúpila som pohárik s takým mäkkým náustkom

ukulela
3. apr 2023

Po pol roku flasa s vodou plne dojcenie ozaj neohrozi. Moji do roka mali viac mlieka, ako vody. Starsi odmietal flasu, sadol mu az nejaky stvrty naustok... mladsi sa chytil na pura frasu s naustkom.

arasidka123
3. apr 2023

Normlane z fľašky. Akurát včera som kupovala aventku.

vreckovka2
3. apr 2023

Z poldecaka pil. Este ma poharik magic cup od nuk, ale kym prisiel na to ako ma z toho pit, tak uz vedel pit z poldecaku.

andreatytler
3. apr 2023

Naucit na klasicky poharik je najlepsie. Ale je mozne ze budes musiet skusit vsetko mozne aby vodu pil. Vela mamiciek ma s tym problem. Ale netreba koli tomu stresovat. Ak pije dost mlieka tak je hydratovana.

labocca
3. apr 2023

ja som davala najskor po troske po lyzickach a potom z poharika🙂...
pekne si zvykol a nemal s tym problem.

janka_266
3. apr 2023

Najskôr poldecak, potom postupne väčší pohár 😃 na cesty mal 360 stupňový od nuk a teraz obyčajnú flašku z Rajca malú 😃

lamonita
3. apr 2023

Úzky a dlhý poldecak. Velmi ju to aj bavilo. Vodu jej určite dávaj aj keď je kojena.

mimi3008
3. apr 2023

Obe deti kolo 8 mesiacov uz vedeli pit z pohara. Mladsi ma teraz 17 mesiacov, je dojceny a su dni, ked vypije vela caju a vody a dni, ked pije prevazne len MM. Ked ideme von, tak ma pitie bud v termoske so slamkou alebo teraz uz jed je teplejsie flasku s takym sosacikom, co normalne v Lidli kupis

gvenduska
3. apr 2023

Normalne cez flašku

enoula
3. apr 2023

https://www.mojadm.sk/babylove-detska-flasa-na-...
A potom neskor avent poharik so slamkou

nwnw
4. apr 2023

360 stupnovy pohar z DM

miska1701
4. apr 2023

Moja pije caj z flase normalne a vie pit aj vidu z pohara,ma 9mesiacov

rk123
4. apr 2023

maly poharik/poldecak od zaciatku prikrmov, v 8m uz vedela z neho pekne pit

beata_k
4. apr 2023

2 rocne z pohara. Teraz mam rocne dojcene a pije z pohara s tvrdym naustkom. A dieta na tuhej strave (prikrm) uz samorejme vodu potrebuje. Iba mlieko nestaci, to ti potvrdi kazdy lekar. 70% hmotnosti cloveka tvori voda. V lete uz ani nehovorim