Vytekanie mlieka z pŕs

11. feb 2022

Baby ako riešite problém vytekajúceho mlieka z prs na verejnosti? Osobne mi tie tampóny do podprsenky vydržia asi minútu a potom mi preteka mlieko na oblečenie, z toho dôvodu nosím v podprsenke bavlnenu plienku. Teraz sa to dá kedze je zima a som naobliekana ale neviem si to predstavit v lete, v teple ked budem mat len tričko ..

im709vf
11. feb 2022

Ako staré babatko máš? Mala som rovnaký problém, ale po čase keď babo vyrástlo trosku, aj mlieko a vytekanie sa upravilo. Do leta sa to upravi 🙂

jarnajar
11. feb 2022

Toto najneskôr po pár mesiacoch zvykne zmiznúť, často už ku koncu šestonedelia.

autor
11. feb 2022

@im709vf @jarnajar Som tesne po šestonedelí ale takýto problem mam od 4. dňa po pôrode a zatiaľ nemam pocit ze by sa to išlo zmeniť 🙂 a ked kojím dieťa z jedného prsníka z druhého mi stále vyteká mlieko Cize mam nonstop všetko mokré od mlieka

im709vf
11. feb 2022

Joooj, mne to trvalo do polroka veku maleho.. ešte to chvíľu potrva

jarnajar
11. feb 2022

Tak to je pravdepodobné, že to si jari/ leta zmizne alebo sa to zmierni.

medeaa
11. feb 2022

pri dojceni skus dat na druhe prso muslu na zber mlieka. A mozno sprosta rada, ale skusila by som si nastrihat damske vlozky a davat si ich do podprdy, su aspon tensie ako plienka ☺️. A inak gratulujem k babatku a k mliecku, ja som ledva kojila mesiac a pol a dalej to neslo 😔. Co by som vtedy dala za to, aby som ho mala...

autor
11. feb 2022

@medeaa ďakujem 🙂

mikadooo
11. feb 2022

Aj mne všetko pretekalo, potom som objavila tuším bambusové či aké? A tie boli super, vydržali o dosť dlhšie ako tie vatové. Jasné že sa mi to ale občas stalo😒. Snáď baby budú poradiť vedieť nejaké trvácnejšie... Evtl ma teraz napadlo, možno silnú vložku ostrihať na kruh a dať si do podprdy? Vo vložkách sú nejaké extra savé materiály, možno by takýto handmade pokus nebol zlý 😄.

nwnw
11. feb 2022

Okolo 4m babatka sa to zvykne zmenit

cica8
11. feb 2022

@medeaa na podobné, mne pod vplyvom veľkého stresu odchazmdza mlieko a je mi smutno z tohi

medeaa
11. feb 2022

@cica8 ja som sa strasne trapila, nonstop v slzach, strasne to bolo, myslela som, ze skoncim na psychiatrii, ze si uz sama nedokazem s tymi pocitmi pomoct. Ale teraz som s tym uz uplne vyrovnana a syn je stastny, zdravy a spokojny na umelom. Uz ma 9 mesiacov.

essenceee
24. feb 2022

máš vela mliečka, tak odsavaj a davaj pit dietatku