Vysadenie byliniek Benedikt a Senovka

slavkakap
4. apr 2023

Mamicky , mám otázku
Užívam bylinky na podporu MM mlieka dva mesiace 3x3 naraz som ich vysadila . Dnes je 4 deň čo ich neberiem .
Pokles tvorby nevidím . Všetko je tak ako bolo pred vysadenim. Jedna laktačná ma vystrašila že efekt vysadenia sa môže prejaviť do dvoch týždňov
Reálne tie ktoré ste tak naraz vysadili mali ste taky efekt že vám výrazne poklesla tvorba ?
Nečakala som to
Ďakujem
Určite ich už nikdy nechcem užívať

matullienka
4. apr 2023

@slavkakap ja som videla výsledok hneď na druhý deň keď som si nedala tiež som brala 3x3 a išlo to veru aj do peňazí, ja keď som vysadila tak mlieka hneď na druhý deň bolo máličko

slavkakap
autor
4. apr 2023

@matullienka a potom ste ich znovu začali užívať?
Ja mám 4. Deň čo ich neberiem

matullienka
5. apr 2023

@slavkakap áno lebo som kojit chcela ale žiaľ u mňa to bez nich nešlo

matullienka
5. apr 2023

@slavkakap áno lebo som chcela kojit a u mňa to bez nároku ch nešlo

slavkakap
autor
5. apr 2023

@matullienka Dalujem, a môžem sa opýtať ako dlho ste potom dojcili ?
Ja som trochu v nepokojní keď mi bolo povedané že efekt vysadenia sa môže prejaviť do dvoch týždňoch , len sa modlim aby bolo dobre

matullienka
5. apr 2023

@slavkakap do 17 mesiacov

martinafilip
7. apr 2023

@slavkakap ja som ich jedla tiež po pôrode.. z každého som mala jednu flasticku (čiže tiež dva mesiace).. potom som už ďalšiu nekupovala a kojim doteraz (18m)..

slavkakap
autor
7. apr 2023

@martinafilip a postúpne ste vysadili či naraz?

martinafilip
7. apr 2023

@slavkakap naraz.. skoncila fľaštička a hotovo..

nikasmile
7. apr 2023

@slavkakap ja som vysadila postupne a mlieko som mala, kojila som do 15m. Ak chceš napíšem ti postup ak ti nedala laktačná.

guiseppinka
7. apr 2023

Zacnes byt nervozna a mlieko nebude... Ja som ich brala za cele tehu mozno 2 flasky a to tak ze 1 den 2x po jednej, potom nic, ked som si myslela, ze klesa, tak zase par dni... Klud a mlieko bude.. kojila som baby 1,5 roka a prcka 2 roky...

slavkakap
autor
7. apr 2023

@nikasmile mne povedala naraz a potom som sa dozvedela že postupne a že efekt vysadenia sa môže prejaviť do 2 tt čo nevedeli , dnes mam týždeň či ich neberiem

slavkakap
autor
7. apr 2023

@guiseppinka presne , snažím sa na to vykašľať a nič neriešiť 🙂

nikasmile
7. apr 2023

@slavkakap mne bolo povedané, rozbehnúť laktáciu s postupným uvoľňovaním. Ak by sa tvorba znižovala, opäť nasadiť. Veľa tekutín piť.

Dávkovanie
3 - 3 - 3
3 - 3 - 3
3 - 2 - 3
3 - 2 - 2
2 - 2 - 2
2 - 1 - 2
2 - 1 - 1
1 - 1 - 1
1 - 0 - 1
1 - 0 - 0
0 - 0 - 0

Môžeš skúsiť aj ricinus ch5