Veľkosť prsníkov po dojčení len z jedného z nich

amelie123
14. máj 2014

Ahoj baby. Prečítala som si tu o podobných témach dosť, ale odpoveď na to čo ma zaujíma som nenašla, tak to skúšam novou témou. Sú tu mamičky, čo dojčili len z jedného prsníka? Zaujíma ako to je potom po skončení s rozdielom medzi nimi. Je to fakt také viditeľné? O koľko asi? Ja dojčím z jedného skoro od začiatku, netvorilo sa mi v druhom mlieko. Dojčím z toho, čo je o niečo väčší, tak ma zaujíma, ako to môže vyzerať po skončení dojčenia. Vďaka za odpovede🙂

satanka1
14. máj 2014

@amelie123 ja som kojila obe deti skoro 3 roky a hned po sebe takže skoro 6 rokov a obe len z ľavého..rozdiel vo veľkosti som mala dosť veľký..aj dve veľkosti možno...v podprde to nejako vidno nebolo,ale ked som ju dala dolu...okolo roka asi trvalo,kým sa to vyrovnalo

anjel35
14. máj 2014

ja som kojila len z laveho , s pravym som mala velke problemy, ostal mi rozdiel jedneho cisla. Je to uz 13 rokov, teraz ma caka opat kojenie, tak si robim nadeje že to nejako vyrovnam. 🙂 Manzelovi to ale nevadi, v podprsenke to nevidno. Su aj horsie veci 🙂

lenkafirka1
14. máj 2014

Ja som odstavila pred dvoma tyzdnami po dvoch rokoch a uz sa to pomaly vyrovnava,nie je to az take ako som cakala,a snad sa este bude trosku zmensovat 🙂

lulu369
14. máj 2014

@amelie123 Ahoj, podľa mňa môžeš čakať, to čo píšu baby predo mnou...Ja som síce dojčila obe detičky, no z oboch prsníkov a za pár mesiacov ma to čaká znova 😉 no z vlastnej skúsenosti viem, že prsia už nebudú také ako pred dojčením, mne sa veľkosť košíka zmenšila len o trošku a nevyzerajú tak pekne ako kedysi bez podprsenky, ale dobra podprsenka to zakryje 😉

palma11
14. máj 2014

To záleží asi akú velkosť majú prsníky pred tehotenstvom, ja mám tak košík B a vždy som mala, pol roka som kojila len z jedného prsníka, bála som sa aby neostal jeden menší, jeden vačší, ale oba sú rovnaké a stále pevné chvalabohu, netrvalo to dlho ,kým sa vyrovnali, si myslím, že sa nemáš čoho obávať

zuzka38
14. máj 2014

@amelie123 ja som kojila z jedno asi tristvrte roka, rozdiel vo velkosti bol badatelny 😀 aj dlho po odstaveni, teraz mam druhe babo a stale je rozdiel vo velkosti, dokonca v "kvalite", kzm sa lavz nastartoval na mlieko uplne OK, pravy predtym dlho nepouzivany bol hned sama hrca, ale rozchodili sme to.. rozdiel stale vidim a citim 😒

tinach
14. máj 2014

Ja dojcim z jedneho uz 2,5 roka , tiez som v jednom naskor mala malo a potom uz vobec a rozdiel teraz je asi 2 cm, ten z ktoreho dojcim je vacsi , ale v podprde sa to strati a do playboya uz fotit asi nepojdem, nemam na to, aby som ich podplatila 😀

katarinava
14. máj 2014

dojčila som z jedného cca 14 mesiacov, teraz je tomu rok a oba prsníky sú rovnaké 🙂

terus00
15. máj 2014

a aky ostane ten jeden prsnik, z ktoreho sa dojci? väcsi, alebo naopak mensi? lebo ja mam uz teraz jeden trosku väcsi