Veľkosť prsníkov

diana20
5. jan 2016

Ahojte. Mám otázku ohľadom veľkosti prsníkov. Stále sa mi viac nalieva pravý prsník, takže z neho aj papá malý viac. Snažím sa aj ku ľavému ho častejšie prikladať, aby sa začal viac nalievať, ale nevie sa z neho najesť, vždy ho musím aj tak dať aj na pravý.. takže pravý prsník mam o dosť väčší ako ľavý.. moja otázka je či to tak aj ostane keď prestanem kojiť? Ako to bolo u vás?

stepanka274
5. jan 2016

No ja som mala nieco podobne, lave mam dotera mensie aj ked uz 7rokov nekojim

limetka69
5. jan 2016

Ale ved jeden prsník je vždy menší nie?
@stepanka274

darina1952
5. jan 2016

@diana20 ahoj, aby sa malý vedel napapať aj z toho väčšieho prsníka, tak mu uprav polohu pri dojčení. Neprilož si ho opačne ale rovnako ako keď ho dojčíš z prsníka z ktorého rád papá - skús futbalovú polohu ako pri dvojičkách akurát že budeš dojčiť 1dieťa.

diana20
autor
5. jan 2016

@darina1952 nevie papať z menšieho.. vždy skúšam po sediačky, po ležiačky, pokladám ho, dvíham ho, sedím, stojím, chodím 😀 no aj tak chce vždy ešte potom aj z toho väčšieho...
@limetka69 možno je vždy jeden väčší, ale toto je príliš veľký rozdiel 😀

ktulik24
5. jan 2016

@diana20 ahoj.ja som 14 mesiacov kojila malu len z jedneho prsa..a v pohodke,nestresuj.dcera ma uz 6 rokov,a ja prsia normalne,to sa nejako strati,ked dokojis.fakt nevidno rozdiel

diana20
autor
5. jan 2016

@ktulik24 a mala si tiež taký viditeľný rozdiel?lebo ja by som na ľavý prsník potrebovala aj inú podprsenku..

ktulik24
5. jan 2016

Noooo,doost rozdiel🙂
Moze byt,ze aj o cislo..zo zaciatku,potom,po pol rokunako zacala papat aj inu stravu a uz sa tolko nekojila,sa to uz postupne upravilo.a teraz uz nevidim ziadny rozdiel,fakt.neboj,to sa upravi
@diana20

ktulik24
5. jan 2016

@diana20 kukam,ze syncek je fakt malicky este,to sa upravi naozaj.moja pila len z laveho,pravy ani za svet,skusala som ju aj v noci v polospanku prikladat,ze hadam ju oklamem,ale kdezeee. Tak som to uz potom ani neriesila.

petruska222
5. jan 2016

Aj ja som na tom bola podobne,kojila som skoro stále len z praveho.napríklad v plavkách to vyzeralo otrasne,tam bol ten rozdiel vidieť dosť.kojila som 2 roky,teraz je tomu 9 mesiacov,co som prestala a podla mňa ich mam už rovnako veľké🙂

limetka69
5. jan 2016

@diana20 no to chápem, že jeden je oveľa väčší keď tak kojis, ale ja som reagovala na to, že už 7 rokov nekoji a jeden ma trosku väčší ako druhý. 🙂 a to je normálne nie? Ja som ich nemala nikdy rovnaké, kojenie by sa mohli vyrovnať 😀