Univerzálna masť na bradavky

mrsava
23. okt 2018

Prosím vás kde mi na Slovensku namiešajú univerzálnu masť na bradavky?Ďakujem.

katyd
24. okt 2018

Neviem, aká to je, ale google vie všetko 🙂, ale pomáha kalciová masť.

terces
24. okt 2018

@mrsava ahoj, určite viem, že taká lekáreň je v Bratislave, ale potrebuješ predpis od lekára - mne ju predpísal náš pediater, v zasade by taká lekáreň mohla byt v každom väčšom meste si myslím, asi by som obvolala väčšie lekárne v meste, z ktorého si

janka743
24. okt 2018

Aj v DM drogérie majú výbornú. 100%tny lanolin

mrsava
autor
24. okt 2018

Dakujem a kedy vam ju predpisovali?Lebo vraj na SK chyba nejaka ucinna latka a preto ju nevedia namiesat.Dakujem.

suzie28
24. okt 2018

U mna bola toto top o tom že môžu aj namiešať som ani nepočula

luc289
24. okt 2018

Lanolin mi upchal kanaliky najviac pomohla multi mam balm bez lanolinu

majloo
25. okt 2018

@mrsava ahoj, u mňa pred rokom v Bratislave tiež chýbala už neviem ktorá látka, ale muž obiehal lekárne rôzne a myslim, že v poliklinike na Tehelnej mu namiešali. Tá masť mi zachránila dojcenie a vyhojila obrovskú ragadu a zápal v nej počas dojčenia. Lanolinove maste sú v takom prípade naprd.

luc289
25. okt 2018
sidon
25. okt 2018

nam najviac pomahala lanolinova masticka , mozem posunut cele nove nerozbalene balenie, co mi ostalo (Medela PureLand )

terces
25. okt 2018

Mne ju predpísali na začiatku tohto roka a nikto nespomenul, že nejaká latka chyba a teda tiež mi to zachránilo dojčenie, lebo som mala na bradavkach infekciu a ta univerzálna masť obsahuje aj antibiotiká, preto sa nepoužíva bežne ako lanolinova, ale len v prípade zápalu alebo iného vážneho problému

mrsava
autor
25. okt 2018

Ďakujem vám všetkým😀