Uniká mi mlieko do podprsenky

podkolienka951
3. aug 2013

Ahojte, včera mi začalo unikať mlieko do podprsenky neviete mi niečo poradiť?

bianka0111
3. aug 2013

@podkolienka951 ahoj....v drogérii si kup vložky do podprsenky, maju to aj v tescku...zabranuje presakovaniu...a ja som si na noc zvykla dat zloženu plienku do podprsenky... 🙂

nintu
3. aug 2013

@podkolienka951 ahoj. kup si vlozky do podprsenky.maju ich v lekarni,drogerii,obchodakoch atd....

katka0905
3. aug 2013

@podkolienka951 vlozky do podprsenky - ja som ich kupili v lidli - minula som dokopy ani nie dve balenia a potom to same prestalo, tvorba mlieka sa prisposobi potrebe dietatka.

zuzi0110
3. aug 2013

Ja som tiez používala doma plienku a vonku tampóny do podprsenky.

duratlicka
3. aug 2013

Pol roka plienka naskladana na milion vrstiev a na von bavlnene tampony s nepremokavou upravou,kupis tam,kde aj latkove plienky😉

aluchm
3. aug 2013

alebo latkove vlozky do podprsenky napr. Avent, daju sa prat. Z tych jednorazovych odporucam Johnsons su predtvarovane 🙂

anika11
3. aug 2013

@podkolienka951 mne napriklad tampony do podprdy sposobovali zapaly.kupila som si tzv. mušle od Aventu a to bolo pre mna super.ale nosila som to len doma a odvtedy ziadne zapaly.a po case sa to mliecko akosi ustalilo a nebolo mi uz treba nic.

chichinka
3. aug 2013

Mne po dokojeni pomahalo zastavit tok mlieka stlacenie/zatlacenie bradavky s dvorcom bruskami prstov na par sekund. Ale fakt jemne a nie dlho. Super to pomaha.

libela
3. aug 2013

mne sadli najviac tie z tesca, ale ja som ich potrebovala pri prvej hrooozne veľa, pri druhej už menej..v iných som mala poci, ako keby som ich mala v jednom kuse mokré...

katren
3. aug 2013

@podkolienka951 suhlasim s @aluchm super su tie pracie, ale mne sposobovali trhliky na bradavkach....ked som si ich tam dala, este tieklo a ked uschlo, tak som mala aj bradavku prischnutu....tak som po dojceni mastila lanolinom, ale potom tak poriadne nesali :-/