Týždňová dcérka si nevie odgrgnúť

sabinka147
11. apr 2022

Caute baby dcerka ma tyzden nevie si odgrgnut kojim aj umele mlieko jej davam ani nekaka co mam robit?

elenka.k
11. apr 2022

@sabinka147 moja bola tiež na umelom, tiež si neodgrgávala, tiež sme mali problém s kakaním, musela som jej pri tom pomáhať, neviem, buď zmeň mliečko pre ľahšie kakanie.

sirka9
11. apr 2022

skusala si ju na odgrgnutie dat na brusko? pripadne na tigrika. kakat nemusi aj desat dni, ak dlhsie smer lekar. alebo mozes skusit rurku. ale pokial ju nenaduva, nema ine problemy este by som to nejak nehrotila. a preco davas aj MM aj UM?

zanetakovacsova
11. apr 2022

@sabinka147 ani naša si nevedela vždy odgrgnúť tak ona prdkala🙃🙃😊nekaká vôbec? Kojene deti nemusia kakať aj niekoľko dní ale keď je tam aj UM mala by aspoň každý 2. Deň

luccija
11. apr 2022

@sabinka147 búchať po chrbatiku, dať na bruško
Boli ju brucho dáva nohy k brušku?kakať nemusi dlhšie...ak nepomôže, tak rektalnu rúrku na začiatok zadku.Kolko x dávaš umelé mlieko?

sabinka147
autor
11. apr 2022

@sirka9 prdka si ale nemoze kakat as pomocou rurkov mam 3 deti jeden ma 2 roky a musim zanim pobehovat za to dokrmujem UM

sabinka147
autor
11. apr 2022

@luccija 40 jej davam aj rurku jej davam .. ona sa cely den krci boli ju brusko ked jej spravim s rurkou hned zaspi

sabinka147
autor
11. apr 2022

@elenka.k asi vymen ten sunar

sirka9
11. apr 2022

@sabinka147 tak mozno skus zmenit mliecko. napriklad moju strasne zapekal nutrilon. tak sme presli na kendamil a ten uplne super. nie kazdemu dietatku sadne konkretne mliecko. vyskusaj a uvidis. a ze si neodgrgne, moja tiez kolkokrat nic. teraz ma 4 mesiace a v noci ani raz, ani za svet, mohla by som s nou pochodovat aj dve hodiny. potom vygrga cez den. a je na UM od dvoch mesiacov kedze som mlieko nemala

sabinka147
autor
11. apr 2022

@sirka9 aj ja jej davam nutrilon skusim ho vymenit inac aj sestrin maly nemohol kakat z toho nutrilonu

sirka9
11. apr 2022

@sabinka147 co pozorujem, vela deti nutrilon zapeka. ja som ho davala lebo v nemocnici ho davali, ale cele zle.

sabinka147
autor
11. apr 2022

@sirka9 presne kvoli tomu som jej davala sj ja lebo v nemocnici jej davali nutrilon

zorkahorka
11. apr 2022

Po kojeni si odgrgnut nemusi. Ja som pre istotu ukladala babo na bok. Ak mas pocit, ze je zapeceny, rozrob um vo vyvare z ovsenych vlociek

mareri
26. apr 2022

polož si ju na rameno a hopsaj s nou pokial si neodgrgne. Ja som to takto robila a vždy si pekne odgrgla