Trojmesačné dievčatko odmieta piť z fľaše aj z prsníka

ummimaryam
15. apr 2021

Zdravim, mamicky. Uz som naozaj uplne zufala, nikto mi nedokaze omoct, ani doktor, laktacna, proste nikto. Zijem s manzelom v Norsku a pred troma tyzdnami dostala dcerka oralnu vakcinu proti rotavirusu. Dovtedy som ju plne kojila bez najmensich problemov. Po vakcine sa veci zacali zhorsovat - a o tri dni mi uplne odmieta prsnik, nedokaze sa nan ani pozriet, ani sa neprisaje, absolutne nic nezabera - zmena poloh, telo na telo, proste nic. Mala Bola o dva dni dehydrovana. Zacala som si odsavat mlieko a skusila som jej dat z flase. S hrozou som zistila, ze nechce ani flasu. Skusila som jej dat niekolko druhov, odmieta vsetky. Skusila som jej dat umele mlieko, nechce ani to.
Momentalne prezivame Iba kvoli tomu ze ju krmim v spanku, co je velky problem lebo mi cez den nespi. Aj to si Iba par razy potiahne a koniec. Som uplne zufala nic nepomaha. Denne by ma vypit okolo 700ml a vypije max. 200-250, aj to po celodennom a celonocnom boji.
Denne ma okolo 2-3 pocikanych plieok a kaka aspon raz, velmi male mnozstvo.
Stretol sa s tym niekto? Ma to suvis s vakcinou? Co mozem robit?
Som zufala, v neustalom strese, neda sa mi ani ist von. Iba jej strkat flasku do ust a uspavam cely den.

ladybug138
15. apr 2021

@ummimaryam s tymto som sa nestretla, ale neskusala si striekacku? Na mliecko? Taku siroku, to by si nemusela vsimnut, ze jej davas

najk
15. apr 2021

vygoogli si info k dojcenskemu strajku. Stava sa to bezne, ockovanim to nie je

hipuska
15. apr 2021

@ummimaryam ako dlho toto trvá? Tie 3 dní?

dzinka777
15. apr 2021

@ummimaryam vyskusaj lyzickou alebo striekackou

ummimaryam
autor
15. apr 2021

@ladybug138 skusala som, vypluva... 😟

ummimaryam
autor
15. apr 2021

@hipuska uz sa to tiahne vyse trochu tyzdnov. Dvakrat sme boli u doktorky a povedala ze mam skusat rozne polohy pri kojeni a ze ked bude hladna Tak sa napije. Ja nechcem cakat pokial mi dieta bude umierat od hladu a smadu aby sa napilo.

ummimaryam
autor
15. apr 2021

@dzinka777 vypluva. A aj keby nie, neviem si predstavit krmit ju lyzickou 100 ml niekolkokrat denne? Ved to zaberie hodiny.

hailey1
15. apr 2021

@ummimaryam skusala si aj vacsiu dieru na cumli? Nas odmietal rovnako a muz mu urobil vacsiu dieru, tak zjedol vsetko - odvtedy kupujeme uz len cumle s velkou dierou. A ked toto nie, tak do perinky, zviazat ruky k sebe a striekackou

hipuska
15. apr 2021

@ummimaryam to mi príde veľmi dlho. By som zase riešila dr. Dieťatko je nepokojné, cez deň nespava. Tak to dobre chapem? By som sa fakt nenechala odbiť u dr. Skúšali ste, že nech kŕmi muž?

bafka
15. apr 2021

@ummimaryam presne tento problém mala kamoška. Neviem či 3-4 mesiace kŕmila lyžičkou/striekačkou. Hrozne veľa sa naplakala...nezávidím vám. Dovtedy som o tom tiež nepočula, ale nie ste ozaj sama čo toto prežíva

martinajurkechova
15. apr 2021

Pozrela jej doktorka aj ústa? Niekedy môže byť na vine infekcia v ústach. Ale tak je to už dlhá doba. Držím palce nech to rýchlo prejde 🙏

dzinka777
15. apr 2021

@ummimaryam myslela som ze po trosku,ja si to neviem ani predstaviť a uprimne vam nezavidim.skusili ste aj kaucukovy cumlik u nas zabral len ten,ine cumliky deti nechceli

ckatka
15. apr 2021

Laktacny štrajk? Problem v ústach?

riama123
1. apr 2024

@ummimaryam ahoj viem že už ubehol nejaký čas ale prosím ťa ako ste dopadli? Máme presne ten istý problém už niekoľko týždňov.prosim poraď 🙏

rozovykon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz