Trojmesačné dieťa odmieta kojenie

lillian13
21. feb 2018

Ahojte, mala uz 3 dni odmieta prsnik. Napije sa len v noci. Otazka je, co mam robit s prsnikmi, aby som nedostala zapal. Odstriekavam do ulavy, davam studene obklady. Prosim, aby sa ozvali mamicky, ktore si tym presli. Dakujem.

dasaa
21. feb 2018

Zostava ti len stále odsávat tak zápal nedostaneš

myjusiatko
21. feb 2018

Aka stara je mala? Riesis strajk s LP?

renatka100
21. feb 2018

Kup si aspon rucnu odsavacku, ked sa ti prsia zapalia bude po kojeni a skoncis na antibiotikach. Moj maly od zaciatku odmieta kojenie tak odsavam a davam mu z flasky, nie je to nic moc ale aspon nema umele mlieko

lillian13
autor
21. feb 2018

@myjusiatko mala ma 7 mesiacov. Nechcem to riesit s laktacnou a uz jej davam flasu.

pininka
22. feb 2018

@lillian13 mne sa tiez tak maly odstavil, obcas som odstriekla ale nie vela,lebo aj odstrekavanim sa tvori nove mlieko. Treba pit aj salviovy caj. Ak mam vsak mlieka vela riesila by som to aj u doki, su na to tabletky,moja segra tak skoncila,lebo v jednom prsniku sa jej aj tak urobil zapal.

myjusiatko
22. feb 2018

@lillian13 takze chces prestat kojit ci?

adik109
22. feb 2018

na prsníky octanovú masť a previazať

lillian13
autor
22. feb 2018

@myjusiatko nechcem ju nutit lebo place ked jej nukam. Takze ano.

siska53
22. feb 2018

@lillian13 a nie je to tym,ze z flase je to jednoduchsie? Ja viem,ze uz ma 7m... No jedine odsavat... Mozno sa jej nepaci,ze z prsa ma slabsi tok,ze to nejde tak rychlo ako z flase.. .. Nuz jedine skus este odsavat nejaku dobu,ak mas odsavacku..idealne elektricku a podla mna casom ta tvorba mlieka ustane..kedze si sa tak rozhodla..

000janie0
22. feb 2018

@lillian13 mala ti strajkuje.pokleslo ti mliecko a jej sa tok nepaci.da sa to napravit ale musis chciet.neni to zo dna na den ale da sa to.my sme si presli 2 krat strajkom a mame 25mesiacov a kojime sa dalej.

000janie0
22. feb 2018

A preco prave studene obklady?ved prave teple az horuca sprcha ti uvolni mliecko.masiruj si hrudky a stlacaj ich smerov von.aj manzel ti ich moze pomoct vycucat ak je ochotny.mala sa ti koji noci pretoze v tedy ma zena najviac mlieka dietatko je v polospanku a neriesi tok mlieka lebo je nato unavene.urcite by som neprestavala kojit ale riesila prisatie a zvysenie tvorby mlieka.

monicka144
22. feb 2018

Ak budeš poriadne a pravidelne odsávať, tak sa nemáš čoho báť