Trioherb na podporu dojčenia a jeho vysadenie

fanny1907
25. júl 2021

Ahojte. Chcela by som sa vás opýtať alebo teda poprosiť o radu. Dcéra sa narodila posledný marcoví deň a trvalo celé šestonedelie kým sa mi rozbehlo dojčenie tak aby som už nedokrmovala UM. Je pravda že trioherb som začala uživať až od 3 týždňa ale výsledky boli citeľné. Po častom prikladani a kontakt koža na kožu sa mlieko super rozbehlo. Postupne som chcela vysadiť trioherb. Laktačná mi aj napisala schému no veru vždy keď som znižila citila som že je mlieka málo. Potom som to skusila ešte raz no veru opäť bol veľký plač. Teraz bude mať dcéra už 4 mesiace a chcela by som to skúsiť opäť vysadiť. Len mam strach že opäť takto dopadnem. Máte niekto skusenosť alebo stalo sa vam niečo také podobné ? Ako dlho ste uživali trioherb a kedy sa vam podarilo ho vysadiť tak aby nebola núdza o mlieko.?

matulka82
23. nov 2021

@fanny1907 nikto nenapisal,prosim vas , kojite stale? pomohol vam ten trioherb ?

fanny1907
autor
23. nov 2021

@matulka82 pomohol veľmi. A vysadila som ho postupne.

diduska1983
9. dec 2021

@fanny1907 prosim a ake davkovanie ti odporucila pre zvysenie tvorby, tiez som sa na zaciatku velmi trapila s mlieckom a trioherb mi pomohol, uzivala som 2x1, teraz ma dcera 8 mesiacov a ja mam pocit ze mam velmi malo mlieka, boli ma dojcenie a jeden prsnik odmieta, opat som nasadila trioherb a mam pocit ze ucinok ziaden. Dakujem

fanny1907
autor
10. dec 2021

@diduska1983 užívala som 3x2 tbl. Ale viem že môžeš aj 3x3 ak by sa nejako nerozbiehalo. Určite ale treba zvýšiť prikladanie na prsnik. Veľa prikladať vždy jej ponúkať. Aj pred jedlom aj po jedle. Skús ešte skupinu laktačná poradňa. Tam ti poradia najlepšie. Aj ja som v tej skupine a Veľa mi pomohli pochopiť veci okolo toho....

diduska1983
10. dec 2021

@fanny1907 dakujem velmi pekne, prikladam casto, len mam pocit ze taha naprazdno, alebo len malicko. Dakujem za to davkovanie, zvysim teda davkovanie. Pekne sviatky

fanny1907
autor
11. dec 2021

@diduska1983 skutočne nieje začo. Hlavne nech sa to pekne rozbehne. Pekné sviatky aj tebe 🥳