Strata mlieka a menzes

ivejna
25. sep 2022

Ahojte dievčatá,chcela by som sa spytat ci mate skusonost- maly ide mat 3 mesiac,stale ho kojim ale dostala som menzes a mam pocit ze mam menej mlieka,ako ste to riešili? Pijem čaje a užívam aj senovku ale stale to je menej ako som mávala.
A este by som sa chcela spytat co ste užívali na bolesť ked stw dostali menzes? Co vam pomohlo najviac? Dakujem pekne Ivka ❤

riskoh
25. sep 2022

Na zvýšenie tvorby mlieka počas menzesu som pila bielu hroznový stavu Matysak, pomáhala aj šťava z DM pre kojace matky babylove a keď som bola v koncoch ,tak zaberali homeopatiká ricinus comunis 5ch,tiež byť v pohode a nestresovat sa....
Na bolesť som neuzivala nič,Paralen môžeš kludne

hilda08
25. sep 2022

@ivejna vraj cez menštruáciu ma mlieko aj inú chut, babatko sa moze kvoli tomu viac zlostiť, menej pit, prejde to po par dňoch… tie homeopatiká sa vela zien chváli

marticka85po
25. sep 2022

@ivejna mne pomaha slepaci vyvar vareny aspon 8hodin.vzdy sa mi po nom brutalne naleju prsia

nevenka
25. sep 2022

@ivejna ja som pocas MS mlieka menej nemala, toto skor moze byt rastovym spurtom, ktory je v 3 mesiacoch, alebo aj kombinaciou tychto veci. Mna zo senovky otrasne nafukovalo, skus este Moringu olejodarnu pozriet, mne ta uzasne pomohla. A teple caje, akekolvek. Nic studene.
A pri bolesti uz aj klasiku Ibalgin som si davala, ale to, ked ma bolela hlava, lebo Paralen mi nezaberal. Od 3 mesiacov uz moze tuto ucinnu latku aj babatko, ked ma teplotu, do toho mlieka toho zas tak moc nejde, urcite menej, ako ked davas priamo nieco babatku.