Stále hladné dvojmesačné bábätko

beatrice1111
21. apr 2022

Ahojte,mam 2 mesacne babo. Doteraz sme nemali ziadny problem s kojeni. Akurat vcera sa kojila hodinu,zadriemala a chcela hned potom znova tak sa kojila zase hodinu. Az potom zaspala. Doteraz som tak dlho nekrmila. Aj mi pride ze je stale hladna, naje sa a znova dava rucku do ust. Mlieka mam dost. Nestretli ste sa s tym niekto?

babovka2321
21. apr 2022

@beatrice1111 babatka maju tzv rastove spurty, obdobia, kedy by najradsej mali aj cely den prso v puse - zvysuju si tym tvorbu mlieka 🙂 skus si o tom nieco precitat, je to uplne normalne.

beatrice1111
autor
21. apr 2022

@babovka2321 citala som, len bolo vsade ze to byva od 3 mes. tak som si myslela ze to je este skoro

babovka2321
21. apr 2022

@beatrice1111 ja som citala, ze aj okolo 6t a nam to tak sedelo a i tak je to len orientacne

beatrice1111
autor
21. apr 2022

Kolko to u vas trvalo?

babovka2321
21. apr 2022

@beatrice1111 okolo tyzdna, niekolkokrat 🙂

basska_b
21. apr 2022

3 tyzdne, 6 tyzdnov, 3 mesiace, 6mesiavov su tie spurty. To, ze rucicka do ust = hlad, to u nas tak nebolo. Zuzlali si ruku a plne brucho, vysmiate jak leco 😄 ked sa takto vypyta kojit 2x za sebou, mozno je proste hladna... v lete tiez bude smadna a bude pytat castejsie. Aj vecer to tak byva

nikpa
21. apr 2022

@beatrice1111 hodinu sa určite nekojila, nemôže hodinu piť mlieko. Ona len dudkala a to je rozdiel 🙂 ale o tom ti tu už vyššie písali, že sa to občas deje a je to bežné. Akurát pozor aby si na to nezvykla a spraví si z teba cumel.

akbara77
21. apr 2022

@beatrice1111 dojčenie nie je len o jedle.. ale aj o tom. Ze chce byť stále s tebou.

sojorez
22. apr 2022

Pri kazdom kojeni si moze vytiahnut ine mnozstvo mlieka - preto sa kojene deti prikladaju na poziadanie. Niekedy si da len od smadu menej, potom je skor hladna a da si viac. Na rozdiel od umeleho mlieka je materske rychlejsie stravitelne, preto mozu byt intervaly kratsie. Je otazne, ci tu hodinu aj intenzivne saje a prehlta, alebo len dudle.

mareri
27. máj 2022

nemože to byt tym, že máš slabé mliečko?