Senovka grécka

bessdonna
22. apr 2023

Ahojte maminky. Beriem senovku grecku a benedikta tak ako odporuca mamila. Je to od organiky, kde je aj letacik mamily. Problem je, ze na sebe vobec necitim senovku. Preco to tak je? Neucinkuje? Je to slabe? Pri prvej som to uzivala a smrdela som ako seno.

helcanw
22. apr 2023

@bessdonna mala som to rovnako, účinok žiadny, a smrdela som ako bezdak…

54tinka54
22. apr 2023

@bessdonna veď buď rada že nesmrdíš, či ti chýba ten smrad?😅 to či ti zaberá si odsleduj podľa mlieka a nie podľa smradu 😁
Ja som brala senovku a benedikt prvé mesiace, značku si už nepamätám, ale ten smrad mi vadil, tak som začala namiesto toho brať moringu.

bessdonna
autor
22. apr 2023

@54tinka54 vadi vadi😂niekde som citala, ze mam to na sebe citit. Mlieka musim mat dost, lebo chce vzdy len jeden prsnik a v noci spinka vela, musim ju budit, ale aj tak mam obcas pochybnosti

anavixy
22. apr 2023

Tak ci tak je to zbytocne, naco to vobec beries, ked mas dost mlieka? netreba aby si smrdela ako kravicka aby si mala mlieko ako ona 🙂 dojci na poziadanie aj v noci, jedz zdravo, pi dostatok dekutin a nepotrebujes ziadne doplnky, navyse vedecky dokazany efekt ma len senovka a bohate staci 500-600mg denne 👌

danieladeley
23. apr 2023

Manila je pre mna ako sekta, senovka a benedikt zbytocne brat, ak si v dusevnej pohode, vela pijes a vela prikladas, uplne to staci. Ak nestaci a dieta neprospieva, siahni po UM. Cela veda. ( zn. oddojcenych 5 rokov :D )

bessdonna
autor
24. apr 2023

@danieladeley um by bolo na poslednom mieste. Mamilu tiez povazujem za sektu. Ich clanky ma zneistili asi. Rada citam a ine zdroje nie su.