Senovka a benedikt v materskom mlieku

batorka5
17. apr 2017

Ahojte mamicky. Moja otazka patri dojciacim mamickam, ktore uzivaju senovku a benedikt na podporu laktacie. Od kedy ich beriete, je dietatko co sa travenia, prdikov a kakiska v poriadku? Je mozne he by ovplyvnovali aj tieto veci u babatka a nerobili by mu dobre? Dakujem

kacenka2803
17. apr 2017

@batorka5 ahoj obe bylinky piješ tak tri hrnčeky denne pila som hneď po pôrode tak dva týždne v malich množstvách kým sa mi nespustila laktacia rodila som cisárskym a tam je všetko trošku inak neboj sa to by si musela vipit ohromné množstvo čaju aby sa prejavili nežiaduce účinky . Cajiky sa pijú na spustenie laktacie nie počas celého dojčenia nemáš sa čoho báť

helenka12
17. apr 2017

Ja som tie čaje píla a mlieko nikde 😀

rik01lulaka
17. apr 2017

@batorka5 ja som po cisarskom mlieko mala len trochu menej tak som si pre istotu objednala z internetovej lekarne kapsule a brala tri tabletky z kazdeho kazde rano...uz som si nie ista ci aj viac nie...oni tam poradia...a pomohlo mi to perfektne aaaa malej nic z toho nebolo...

kikus48
18. apr 2017

Ahoj. Ja to uzivam 6 m, ked vysadim klesne mi mliecko, okrem toho ze smrdim po tom problemy nemame. Ked sme brali moringu tak malu bolelo brusko.

rik01lulaka
18. apr 2017

@kikus48 to mi teda vooobec nechýba, že som smrdela 😅

andovka007
18. apr 2017

Malý mal veľké koliky keď som si to dala..Musela som to vysadiť.stoja mi na poličke lebo sa to bojím už brať.vyskusala som viackrat a vždy mu bolo zle 😑

majkaska
18. apr 2017

@batorka5 ja beriem kapsule bene aj sen 3x3 cca dva mesiace. Pomedzi to moringu. Vsetko je oka. Ak chces napis ip poslem ti link odkial objednavam za dobru cenu.