Seknutý nerv v krížoch a dojčenie

5. nov 2021

Ahojte, cele tehotenstvo som mala problem s krizami, uz pred tehu som mala problem nerieseny zrejme to je platnicka, povedala som si ze po tehu to budem riesit ale momentalne nemam cas behat po lekaroch. Po 10 dnoch od porodu ma seklo v lavej casti krizov tak ze som nevedela stat na lavej nohe, isla som na pohotovost kde mi pichli Almiral, potom este asi 2x som si to dala pichnut, presli 2 tyzdne a mne sa to nelepsi, maleho kojim a musim fungovat pri nom, velmi je to tazke Pretoze to dost boli akokeby vystreluje, chodit musim utisovat maleho musim aj po stojacky je to narodne naozaj… poradte co robit ako si pomoct s tymi krizami, urcitw je to platnickou … nejake lieky ktore mzem pocas tehu, kremy cviky .. som zufala

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzika19
5. nov 2021

Neodkladat a ist k dr, co najskor

andreatytler
6. nov 2021

To sa ti bude iba zhorsovat. Matky, ktore nikdy nemali problemy s chrbtom, maju problemy s krizami po narodeni dietata. Je to pobrovska zataz na telo. Musis si najst cas ako sa dat do poriadku. Moze muz alebo niekto iny z rodiny pomoct?

autor
6. nov 2021

@andreatytler samozrejme ze mi pomahaju ci nosit ci uspavat ale ved viete ze 90% je na matke stale ci kojenie prebalovanie uspavanie takze neviem bud vydrzim kym trosku podrastie lebo budeme mat mesiac len , no a potom ho skusit nechat babke a ist na vysetrenia, viem ze sa im nevyhnem

kacena4
6. nov 2021

urcite neurolog vie ti dat lieky aj pocas tehu na uvolnenie svalstva - protizapalove, a kojit tak ze podlozis dieta vankusom na kolenach - nedrzat ho v rukach tym sa zatazuje chrbat drzim palceky. urcite si najdi cas na lekara inak sa to moze zhorsit