Samovoľne mi uniká mliek

8. dec 2020

Ahojte kojim dva mesiace a mám taký problém počas dňa aj noci mi samovoľne uniká mlieko stále tie vložky do podprsenky používam no posledné dni s nimi normálne nestíham :( neexistuje nejaký spôsob ako to zastaviť aby mi mliečko nevytekalo ? Viem že existujú tie zberace na mlieko len sa bojím že kúpim a mlieko mi odíde na ten just ....prvé dieťa som kojila len dva mesiace :(

juliet86
8. dec 2020

mam tie zberace doma. nepouzite. vies si po ne prist v BA v centre,?

sara07
8. dec 2020

je to normálne, skus si odsat mlieko zamrazit na horšie časy, ja som tak robila, , zastavit to nezasataviš

pininka1
8. dec 2020

Bud rada ze je zima, ja som mala.dcerku do leta a v tych horucavach mi tieklo mlieko prudom, ozaj som nestihala tie vlozky menit. Ale za chvilu uz by sa ti to malo upravit. Ja som tiez prvych dvoch kojila malo tak som radsej nic nerobila len aby mala mohla papat v pohode.

1angelika
8. dec 2020

@pininka1 presne, ja som porodila na konci júna a nemohla som celé leto ani medzi ľudí chodiť, prsia desiatky a mlieko sa lialo prúdom...

pre autorku: nerieš, prejde to samo, vydrž...

pdt
8. dec 2020

ja som mala to iste, bolo to dost obtazujuce, postel rano cela mokra, ani spat som nemohla lebo celu plienku zmotanu na prsiach a davat pozor aby som bola na podlozke, ale preslo ako pisu dievcata vyssie, ani to netrvalo dlho.