Rozbehla sa vám tvorba mliekam keď vám išlo v tehotenstve kolostrum?

veroninika
25. jan 2014

Mne sa tvori kolostrum uz od 7.m. tehotenstva a tecie mi, ked si stlacim bradavku....pri prvom dietati som to nemala, preto sa pytam, ci ste to niektora mali a aku mate skusenost potom po porode s nastupom mlieka a kojenim, ci prislo rychlepsie a pod. Dakujem

senta_sofia
25. jan 2014

mne vytekalo aj samovolne a mliecko nabehlo

tinach
25. jan 2014

Mne tiez vytekalo asi od osmeho mesiaca a to dosť, a kojim dodnes ( malá má 2 roky) 🙂

22mia
25. jan 2014

od 6mesiaca tehu mi slo kolostrum,aj mi mlieko nabehlo a po par dnoch bohuzial prestalo a to som maleho stale prikladala 😔

millatina
25. jan 2014

Tiez mi vytekalo pocas tehotenstva a mliečka som mala po porode až až 😉

ingmiriama
25. jan 2014

aj mne počas tehu a potom plne kojený do 2 rokov....ale musela som veľmi dodržiavať pitný režim ....

dahra
26. jan 2014

Pri prvom sa tvorilo ku koncu tehu, nevytekalo, po porode som uz na 3. den mala naliate prsia, mlieka ako v cisterne. Pri druhom tehu, tvorilo sa uz od nejakeho 28tt, znova rovnaka situacia, ale naliatie nesposobovalo tolko problemov ako 1x. Prve dieta som dojcila rok, sam sa odstavil, druhe stale dojcim, ma 8 mesiacov.

euka210
28. jan 2014

ja som mala tak pri oboch, hoci netieklo a po porode som nemala problem s mliekom. Teraz na 3. den som si vedela odsat 40ml, lebo maly nebol so mnou.