Problém s odsávačkou Avent Isis. Čo robím zle?

laluchova
18. feb 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, baby ak mát odsávačku avent isis, prosím vás o radu, ja som ju kúpila od jednej holky, ktorá ju používala 3.mesiace, no ja mám s nou akosi problém, ked si mliečko odsávam , tak sa mi tam vyberie, resp.prevráti, alebo trošku vysunie tá biela okrúhla gumička, cez ktorú ide mliečko do fľašky,,,,máte s tým niektorá skúsenosť???robím niečo zle???dík užma to hnevá, pár krát zatlačím pákou a hups...

denduska
18. feb 2009

myslis tu malinku co je z jednej strany hladka a z druhej ma akoby "hviezdicu" ? a nemas ju naopak? lebo ja som si ju raz dala opacne a tiez mi odskakovala....ta"hviezdica" ma byt smerom nahor.

laluchova
autor
18. feb 2009

tak to mám...neviem prečo odskakuje...treba páčkou robiť jemne v mkratších intervaloch???síce už som to skúšala rozne...

denduska
18. feb 2009

tak potom neviem...hm....vsetko treba dobre pozatlacat, staci ze je tam malilinka strbinka ahned to netesni.....skus rozobrat a poskladat...neviem...nie je na tom vela veci kde by mohla byt chyba....ja ju mam tiez cez inzerat a v pohode....som s nou velmi spokojna.... ale tiez mi zozaciatku niekedy nechce odsavat, musim si tam napasovat prso aby tesnilo, az ked viackrat postlacam, tak sa akoby odsaje vzduch a potom to zacne... a robim tak v kratsich intervaloch kym sa to nerozbehne 😉

kvetinka511
18. feb 2009

Ahoj, ja som mala také isté problémy s odsávačkou. Nakoniec som prišla na to, že som mala poškodenú bielu gumičku - membránu. Skús sa pozrieť okolo tej hviezdice či ju nemáš na niektorých miestach natrhnutú. Ja som si nakoniec kúpila do zásoby aj membrány aj tú silikonovú gumu (membrány stála cca 60,Sk a guma 250,-Sk 😝 ) nakoľko MM len odsávam a dávam z flaše.
Dúfam, že som pomohla.

laluchova
autor
18. feb 2009

kvetinka 511 veľmi pekne dakujem, je to na dvoch miestach trošku poškodené...kde si kúpila tú bielu gumičku...

laluchova
autor
18. feb 2009

boli sme spolu v Ha porodnici...
dík pomohla si mi ,len kde to kúpiť???

afry
18. feb 2009

ahojte baby,.,,asi troska od veci sa opytam..mali ma strasne huste sopliky...odsavam a nic,...az mna bolia pluca...neviete mi poradit co s tym???ma len 2 mesiace..a nejake lieky do nho pchat moc nechcem

denduska
18. feb 2009

afry, hihi, my sme sa bavili o odsvacke na mlieko 😅 ale nevadi - nasa ma tiez huste sopliky, kup si odsavacku na vysavac Babyvac ...je to super, predtym das napr. Physiomer, chvilu pockas a vsetko vytiahnes... 😉

afry
18. feb 2009

jeeeeeeeeeejjda sorry...ja som to prekukla .. 🙂 a to ako si mam vypytat v obchode???odsvacka baby´vac je meno???bo my puzivame otrivin a to je dost namahave aj pre mna aj pre krpca,...

ingulka
18. feb 2009

afry .. ano, odsavacka Babyvac je meno.. ale tiez to budu poznat pod "odasavckou na sopliky na vysavac" 😉
tiez mame, sice boli sme doteraz len raz chori - len sopliky, nastastie, ale fakt pomohlo 😉

afry
18. feb 2009

kde to dostanem lekaren???nevies nahodou aka je cena?

assimilate
18. feb 2009

afry Nemal by to byť problém kúpiť bežne v lekárni, ak nie, tak určite objednajú. Ja som to ale kúpila v internetovej lekárni www.docsimon.sk , stálo to cca 300sk, ale tam majú všetko celkovo výrazne lacnejšie,tak veľa vecí kupujem tam, oplatí sa mi to aj s poštovným. Majú tam k tomu i náhradnú trubičku aj kefku na čistenie, to je už len pár korún... Pred čistením dávame fyziologická roztok Libenar, tiež to tam majú a potom o chvíľu vytiahneme. Je to dobrá vec.... Viem že malému neublížim a vytiahneme všetko ľahko von.

laluchova
autor
18. feb 2009

cena je okolo 300sk