Prirodzené zastavenie laktácie po odstavení

23. júl 2024

Ahojte viete mi prosím poradiť ako prirodzene zastaviť laktáciu v sobotu som odstavila malého
Odstriekavam si po troške každú chvíľu avšak stále ma bolia a mam ich tvrde na dotyk , je to dost bolestive
bojím sa zápalu , hrčiek a pod dokonca mam pocit ze mi prasknú 😅
myslite ze ak si ich zacnem odsavat odsavačkou až do uvolnenia pomoze mi to alebo sa mi bude stale tvorit mlieko
diskusiu som nenašla podobnu - lieky , injekciu nechcem

beata_k
23. júl 2024

Bude sa ti stale tvorit nove. Preco nechces lieky? Su lepsie nez atb ked dostanes zapal.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. júl 2024

@beata_k čitala som nežiaduje učinky na lieky a ani neviem ake mam vybrať

beata_k
23. júl 2024

Dobrala som ich pred mesiacom a nic mi nie je. Tie lieky su na to urcene. Nie je to jed na potkany. Lieky su na predpis. V lekarni dostanes homeopatika, ale to su len take lentilky. Este su caje. Ale tebe sa tvori zjavne vela mlieka. Isla by som do liekov.

jankamiskova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
23. júl 2024

Osobne som lieky vysadila hneď po druhom. Bola som ako nafetovana. Ja som zastavila pravidelným prekladanim mrazenej zeleniny ( aj každú hodinu) a úzke tielko, alebo obväz. Do týždňa som mala kľud

autor
23. júl 2024

@martinka13 diky vyskušam studený obklad si davam

tinka8301
23. júl 2024

Ja som pila šalviový čaj a robila si obklady z octu na prsia, mám pocit, že pomohlo

anavixy
24. júl 2024

Salviovy a matovy caj, ricinus communis homeopatika, kludne odsavaj do ulavy, ak mas pocit, ze rucne odstriekanie nestaci, studene obklady na skludnenie prsnikov, tvorba mlieka sa bude znizovat postupne, od soboty je este kratky cas. Zvazovanie prsnikov nema ziaden vplyv na zastavenie laktacie, je to zastarala a neefektivna praktika, niekomu sa proste laktacia znizi skor, niekomu neskor.

autor
25. júl 2024

@anavixy dakujem už je to lepšie odsavala som si a je to fajn už