Prasknutá bradavka

inka1510
30. okt 2016

Ahojte. Poradte mi prosim nieco na prasknutu bradavku. Mam na nej dost velku prasklinu a pri kojeni ma strasne boli. Snazila som sa obmedzit kojenie tymto prsnikom,ale druhe sa mi nestaci nalievat a toto je ako kamen,ked nim nekojim. Pouzivam kremik od Mamacare s nechtikom. Dala som si aj kalciovu mast,no mohla som ju mat len kratko,lebo mi vzdy papa z oboch prsnikov. ☹

2sisi2
31. okt 2016

Ahoj, boľavý prsník určite odstriekavaj ručne aby si si pošetrila bradavku, inak sa ti môže stať že sa zapáli, na to obrovský pozor! Mamičky používajú lanolinovu mastičku alebo si len vytlač kvapku mliečka a pretri tým 😉

marcelatje
31. okt 2016

Multi mum compresses su to naplaste perfektne chladia a pomahaju.

ewelyn3
31. okt 2016

Povytlacaj si trochu mlieka z neho a potri si nim celu bradavku poriadne..a nechaj vyschnut..vetraj, nezakryvaj prsnik... ak sa da rob to viac krat denne..zahoji sa to aj za jeden den..len to treba robit casto. Mala som to aj ja..ale po tejto rade som s tym uz nemala problemy. Prip mne este dobre robila aj Bephanten pasticka..potret bradavku. Drzim palce!!!

inka1510
autor
31. okt 2016

Dakujem vam,vyskusam vsetko.

lednickajana
31. okt 2016

Tak ako radi evelyn,daj si na bradavku materske mlieko z prsnika,nechaj zaschnut a vetraj..skus sa vyhybat oblecku co ti bude drazdit a odierst bradavku..prso tiez vytlacaj aby neklesla tvorba prip.sa ti neupchalo..uz kojim 3 roky,teraz dokonca tandemovo a toto mi vzdy pomohlo..drzim palec