Po akej dobe vám zvýšili Costi tvorbu mlieka?

daandra
30. júl 2014

CHcem sa opytat po akej dobe vam zvysil tvorbu mlieka..robim aj vsetky ine opratrenia co treba...zatial presli dva dni a nepomohlo..:(

lenkalienkam
30. júl 2014

máš malo mlieka ? a prečo si to myslíš ?

adka12
30. júl 2014

Mne nepomohlo ani po 2 týždňoch ☹

kikuleenka
30. júl 2014

mne v podstate hned v prvy den uzivania, v noci som uz musela odsavat, co Hanka nestihla spotrebovat...no hned po vysadeni aj produkcia rapidne klesla (aj ked, brala som ho iba par dni a aj tak zbytocne, Hanke stacilo aj to mlieko, co som mala bez Costi, plakavala kvoli kolikam - ukazalo sa, ze ma intoleranciu laktozy, tak sme aj tak skoncili na bezlaktozovom UM)

arwen88
30. júl 2014

mne na druhy den...ale kdesi som citala, ze sa to nema brat...ale to som sa docitala az potom..takze si teraz nie som ista, ci som v tomto postupovala spravne..malej, ani mne sa vsak nic nestalo...ale mliecko sa mi rozbehlo hlavne preto (moj pocit), ze som si malu casto prikladala a nechala som ju kojit ako dlho potrebovala...a aj feniklovy caj zvysuje tvorbu mliecka, ale nie sackovy, ale z sypany..a je to hned aj prevencia proti kolikam, lebo babo ho dostane v mliecku

evittam
31. júl 2014

Ahoj, tak ja som mala tiež problémy s mliečkom-cca keď sme mali 3 mesiace. Pediatrička mi odporučila prírodné prípravky alebo teda Costi ale povedala mi že mi to má napísať gynekológ. Ten mi povedal, že to má rôzne vedlajšie účinky a bolo jasné, že si nechce zobrať na seba riziko ale povedal, že kľudne mi to môže napísať aj pediatrička-tak sa vyhovárali jeden na druhého. Aj tak som chcela najskôr vyskúšať prírodné prípravky - vrelo odporúčam senovku grécku a Benedikt lekársky v kapsuliach - buď Organica alebo Swanson.
http://4z.sk/index.php/vm-category/search?keywo...
Veľmi mi pomohli, brala som ich dlhodobo a asi v pol roku malej som ich vysadila a teraz beriem iba keď sa mi vidí že mám zase málo mliečka. Držím pršteky. 🙂