Ploché bradavky a dojčenie

25. máj 2022

Kojila ste niektorá keď ste mala ploche bradavky ?
Pri prvom tehotenstve som mala dosť mlieka, len malý sa nevedel pridať správne , tak kojenie netrvalo dlho .

Vedeli by ste odporučiť aj laktačnú ktorá by bola ochotná prísť do nemocnice v Košiciach ak by som potrebovala pomoc ?

zazrak1991
25. máj 2022

Ja som sa pokúšala aj cez tie klobúčiky ale nešlo to ani tak a len som odsavala...

endzi83
25. máj 2022

Mne pomohli zo zaciatku klobuciky, ale potom som ich vyhodila a islo to. Poznam laktacnu v Presove mne pomohla potom, lebo mala malo priberala. Mozno by bola ochotna prist aj do Kosic alebo by Ti odporucila niekoho. Ak mas fb je Dulaktacka Zuzka Rohacka https://www.facebook.com/groups/1578417349071508

zuzahajdulka
25. máj 2022

Na ploche bradavky je idealna poloha futbalova lopta. Kukala si LP z Mamily pre oblast Kosic? Iste by prisla do porodnice.

lenkau22
25. máj 2022

Tiez som si kupila tie klobuciky, ale nic moc vzdy mi to s bradavky nejako stiahla kym som to znova napravila bola nervozna, tym padom kedze mi nesala velmi mala som malo mlieka, tak som odsavala s elektrickou odsavackou davala som jej odsate mliecko, dostala som zapaly, ale aj tak som sa snazila, no gynekolog mi vravrl ze ked ona nebude sat tak sa mi budu i zapaly opakovat a proste kolobeh dokolecka, odsala som maximalne na jednu davku a prikrmovala umelym, nakoniec som to vzdala po mesiaci trapenia. Ale urcite skus tie klobuciky, mozno to tebe pojde cez ne lepsie, mne to proste mala vzdy nrjako vyrvala z bradavky

fok
25. máj 2022

Ahojky, z vlastnej skúsenosti. Bradavky plocheeee ale zw úplne vpadnute. Roztahali sa :D
Nepoužívala som ani klobuciky nič…

basska_b
25. máj 2022

Ja mam len jednu taku... zozaciatku klobucik, ten mi zacala malá v 4 tyzdnoch odmietat, tak som pri zufalej predstave kojenia len z jedneho prsa ponukla tu plochú a... prisala sa 😃 zozaciatku to trosku tahalo, ale po tyzdni uz dobre

domak2
25. máj 2022

Ak sa dieťa správne prisaje, tak si tu bradavku vcucne, aj tak ma mat v ustach najmä dvorec, aby to nebolelo, cez bradavku už len tecie mlieko.