Pili ste čaj pre dojčiace matky?

sopevka
27. feb 2015

Ahojte maminy. Chcem sa opytat ako casto a dokedy ste pili caj pre dojciace matky? Dakujem za odpovede 😉

myrca_m
27. feb 2015

Ja son pila a este aj teraz si sem-tam dam 🙂 zo zaciatku som pila kazdy den kym bolo v baleni potom som nepila a asi pred mesiacom som si znova kupila balenie 🙂

brumka
27. feb 2015

pri prvej vobec pri druhej som ochutnala a sup do kosa 🙂 nevidim v to dovod 🙂 prvu som kojila 15m druhu 14m

simonka77
27. feb 2015

brumka, mozno si mala taky, co nechuti))) ja si kupujem s jarabinou, a ten je vyborny, mne osobne velmi chuti)))
pijem 3x denne, a nie len kvoli kojeniu, ale mi aj chuti.

monhla
27. feb 2015

Ja som skúsila pri prvej 1 balenie, no kedže mi čaje celkovo nechutia tak som s tým skončila a pila som vodu. Mliečka som mala aj tak až moc a kojila som 17 a 22 mesiacov 🙂 Určite však jeho pitie neublíži.

libka1
27. feb 2015

prvu som kojila najmenej a pila caju na kojenie najviac 😀

11nika11
27. feb 2015

Ja som ho pila takmer po celý čas,čo som malú kojila(20m).Mne straaaaašne chutil 🙂

siska53
27. feb 2015

Ja som pila v oboch pripadoch pocas celeho dojcenia (11 m. a skoro 24m.). Mne chutil.🙂 aj granulovany,aj sackovy.

ivetlo
27. feb 2015

Tak ja som ho pri prvom pila, ale nie pravidelne (kojila som 6m ale kvôli opéracii som prišla o mlieko). Pri druhom som kojila 10m a pila som ho pravidelne - chutil mi. Ja som mala pravidelnosť takú, že po každom kojení som behom 2h vypila pol litra toho čaju (alebo iného) a potom tak pol hodky pred kojením som zalievala ďalší. Takto som si zvykla a aspoň som nezabudla prijímať tekutiny a vedela som hlavne koľko pijem. 🙂

zabina27
27. feb 2015

ja som pila, lebo mi chutil, je vela druhov, ale kojit sa mi aj tak dlho nepodarilo

jana_eyre
27. feb 2015

pri prvom som ho pila, kym sa mi nezhnusil castym pitim asi pol roka.. ako casto to, si uz nepamatam.. s mliekom som problem nemala.. pri druhej som ho nepila vobec a mlieko som mala rovnako dobre a rovnako vela..

atrami
27. feb 2015

Ja som pila. Často som mala laktačné krízy + homeopatika + hroznový džús, približne do 6. mesiacov