Pijete materské mlieko, ktoré ste si odstriekali?

20. dec 2022

Dobrý deň. Pijete alebo pili ste materské mlieko ktoré ste odstriekali? Mám ho veľmi veľa a je mi ľúto ho vylievať. Darujem ho ale aj tak mám prsia stále naliate. Tak či náhodou ste niektorá nepili.

petamich
20. dec 2022

nie 🙂

lenka7477
20. dec 2022

Nemocnice vedia posielať sanitku s fľaškami pre mlieko- skús kontaktovať novorodenecké oddelenie

autor
20. dec 2022

@lenka7477 do dvoch nemocníc už takto dávam 🙂

ildiko36
20. dec 2022

Urcite nepila, ja som zadarmo darovala kamoske ktora somnou rodila, denne zobrala 7dl fľašku a ešte som zamrazila a vylievala, s dcerou som mala neskutočne mnozstvo mlieka

stellarstar
20. dec 2022

Urob z nej krupicovú kašu 😁

autor
20. dec 2022

@stellarstar naozaj?

stellarstar
20. dec 2022

Neviem veď skús 😬

ichbinich
20. dec 2022

Ja som deti v mlieku kupala 😀
Teda pridsala som malu flasku do vanicky 😉 Kedze syn sa kompletne supal po narodeni odporucila mi to porodna asistentka. A potom, ked sa dcere zacal robit exzem, som odsavala a kupala ju tiez 😉
Teoreticky si mozes aj nieco zamrazit a budes mat potom na prve prikrmy,na zjemnenie alebo zarobis nemliecne obilne kase do tvojho mlieka.

amelie2017
20. dec 2022

Nie, aj ked raz, ked som nemala do kavy... 🤣🤣 ale nechutila mi. A to som tiez davala mlieko do mliecnej banky, aj vylievala. Ja som odsala pol litra kazde 3 hod. Bol to masaker. Rok po odstaveni mam stale problemy. Aktualne dalsi zapal.

kubkovamama
20. dec 2022

Nee,ale zamraz si do prikrmov.Kludne aj na tú krupicu.