Odstavenie ročného dieťaťa

15. nov 2022

Ahojte,moja dcera ma momentalne skoro 11m a ja už uvažujem ako ju v roku odstavím. Naozaj,som vďačna,že som mohla dojčiť tak dlho,ale už mi stačilo. Od 2mesiaca do 9 mesiaca som ju kojila len v spanku,lebo inak nechcela. V 9 mesiaci prišla separačna úzkosť a zrazu chcela na prsníku zaspávať. Keď som sa snažila vymeniť za cumel(bežne snim spavala),tak neskutočne vrieskala. Cez deň sa kojí 2x a to len pred spaním,zaspava na prsníku a keď vidim,že už je nalomena ale ešte nespí,tak jej dam cumlík. To zabera na 100%. Večer to v 90% pripadoch zabera tiež,ale v noci sa dozaduje prsníka stále. Niekedy je hore aj 15x a keď sa jej snažim dať cumel tak si ho zoberie z úst a vyhodí ho a vrieska kym jej nedám prsník. Keď ho vyberiem skôr ako zaspáva,tak vrieska este viac. Proste už teraz viem,že mam toho dojčenia plne zuby. Prosim ak mate dajaku radu. Nesúďte že som ju tak naučila,keď vam dieťa vrieska a nemate srdce ju nechať plakať,tak to pochopite. S ockom moc pri odstavení nepocítam. Nikto ju zatial neuspaval(len ked bola este v perinke) len ja. Dakujem za rady

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz