Odsávanie mlieka - odsávačka

vahcaac
18. mar 2022

Baby, rozbehli ste si niekto kojenie odsávačku ? Moje dieťa sa nechce prisávať.

karhu
18. mar 2022

ano

vahcaac
autor
18. mar 2022

@karhu ako dlho po pôrode ? Ja som už štvrtý den a odsavam malo, je zmysel pokračovať ?

karhu
18. mar 2022

@vahcaac ano, ja som na zaciatku odsala 20ml, neskor i 250ml

nika23t
18. mar 2022

@vahcaac áno, určite. Ja som začala odsavat týždeň po pôrode, mala sa nevedela prisat, prvý týždeb takmer nepribrala. Najskôr som odsala len trochu, postupne viac a viac. Ale odsavala som a aj odsavam každé 3-4 hodiny, a aj to večer a v noci dávam UM. Ale takto fungujeme už 3 mesiace. Celý deň pije moje odsate, večer a raz v noci Nutrilon.

riskoh
18. mar 2022

Ja som odsavala 2 mesiace vo dne,v noci ,dietatko bolo v nemocnici,treba vela pit ,voda,caje pre kojace,cista,bielA hroznova stava Matysak z Kauflsndu, homeopatika ricinus comunis 5 ch

jajanka31
18. mar 2022

@vahcaac odsavam uz 39 den.. Dietatko mam v nemocnici, po prvom tyzdni to bolo tak 20ml... Teraz mam denne aj 450/500.. Ked som bola s malickym islo to jednoduchsie... Da sa povedat ze tieklo teraz ked nie sme spolu tak to musim fakt odsavat.. Kazdopadne najviac mlieka sa tvori v nociba tiez hormony.. Kludne si malicke prikladaj aj na pol hodku, aj ked len bude olizovat a cuckat nic ale ten dotyk na bradavky a tie hormony co sa vtedy tvoria vytvaraju najviac mlieka.. A pravidelne odsavaj nevzdavaj to... Drzim prsty

babi81
18. mar 2022

@karhu ja to iste a cely cas, pridala sa az ked nala 4mesiace